به بازی دادن به بازیکنان جوان افتخار می کنم

سرمربی تیم فوتبال هف سمنان معتقد است

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، اسماعیل حلالی سرمربی تیم فوتبال هف سمنان بعد بازی این تیم مقابل شاهین ماهشهر، درخصوص بازی به خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: ما کل بازی را از دقیقه یک تا نود در اختیار داشتیم و تدابیرمان این بود که 5 دقیقه اول به گل برسیم و پیش بینی میکردیم که با اختلاف این بازی را ببریم چون در این هفته واقعا سخت تلاش کرده بودیم، بچه ها را از نظر روحی و روانی به یک فرم خوبی رسانده بودیم و سعی میکنیم بازی به بازی بهتر شویم.

وی افزود: هدف اول ما کسب سه امتیاز و هدف بعدیمان این است که یک فوتبالی بازی کنیم که مردم سمنان برای آمدن به استادیوم از روی دل بیایند و بازیمان تماشگر پسند باشد. از بچه های تیم راضی هستم ولی نیمه دوم یک مقدار احساسی بازی کردیم که این باعث شد به گل دست پیدا نکنیم. سعی میکنم از بازیکنان جوان تیم استفاده کنم چون هدف من این است که یک کار ماندگار انجام دهم برای تیم هف که سالها ماندگار باشد.

خلالی در پایان اشاره کرد: ما بصورت تیمی بازی میکنیم و در تیم ما نفر خیلی تایید کننده نیست و ما چون تیمی بازی میکنیم نفراتی که می آیند و در غالب تیم قرار میگیرند خیلی به کار می آیند و زیاد مشکلاتی بابت تغییراتی که میدهیم نداریم.

مصاحبه: "امیرحسین سلیمی زاده"

 

انتهای پیام/