سرمربی سیاه‌جامگان گفت:من به بازیکنان تیمم دست‌مریزاد می‌ گویم که به خوبی در لیگ برتر بازی کردند و جا دارد به آنها خسته نباشید بگویم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،فرهاد کاظمی بعد از شکست تیمش مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: من به بازیکنان تیمم دست‌مریزاد می‌ گویم که به خوبی در لیگ برتر بازی کردند و جا دارد به آنها خسته نباشید بگویم.

وی افزود: آنها با وجود ‌آنکه 40 درصد خواسته‌های من را در زمین پیاده کردند ولی آن چیزهایی را که در بعضی از دقایق بازی از آنها می‌خواستم در زمین پیاده کردند. از تماشاگرانمان هم تشکر می‌کنیم هم هوای تیم را داشتند.

کاظمی درادامه تاکید کرد: این پیروزی مبارک تیم استقلال باشد ولی من در جاهای دیگری مربیگری کردم و تا به حال ندیدم که یک داور این گونه قضاوت کند و تیتر نشود و از ورزشگاه برود. من از سال گذشته همه تیترهای رسانه‌ها را دارم و اصلا ندیدم که یک نفر بیاید بگوید که از این تیم می‌خواهیم حمایت کنیم. اگر قرار است کمک کنید باید عدالت را برگزار و رعایت کنیم. روزی که من آمدم آیا کسی از من سوال کرد که به سیاه‌جامگان آمدم اما تا حرف از رفتن زده می‌شود همه می‌گویند فلانی می‌خواهد برود. اصلا چرا قصد رفتن دارید. آقای عباسی و بزرگان فوتبال ایران هم از لحاظ اقتصادی نتوانستند در این فوتبال دوام بیاورند. فدراسیون فوتبال باید کمک کند چون تیم‌ها در لیگ برتر بازی می‌کنند و قرار نیست چون یک تیم به ته چاه رفته او را با لگد به ته چاه هدایت کنیم.

به گزارش فارس، سرمربی سیاه‌جامگان تاکید کرد: تا روزی که زنده هستم شاید تغییری در موضع خودم نداده باشم اما در این چند ساعت گذشته این کار را انجام دادم. 7 سال است که سر من را بریده‌اند اما هیچ وقت سر تعظیم فرود نیاوردم. الان هم حق این استان در حال خورده شدن است و من این حرف‌ها را نمی‌زنم که بگویم از داور گلایه دارم. به نظرم داور که مخلص او هم هستم بعد از 8 هفته غیبت در لیگ برتر آیا باید بازی ما و استقلال را سوت بزند؟

کاظمی افزود: آقایان دو بازی را قضاوت می‌کنند و یک پاداش به او می‌دهند. مثل تیم ما که امروز یک نفر چپ بازی کرد و یک نفر راست بازی کرد و درست مثل زمانی که مثلا یک نفر در تمرین خوب است او را در میدان مسابقه آزمایش کرد. به نظرم بازیکنان من از لحاظ فنی عالی بودند ولی ظاهرا قرار بود استقلال را از بحران در بیاورند. ماشاالله این همه فوتبالیست بزرگ دارد و راحت می‌توانست از بحران خارج شود و اتفاقا هواداران و کادر فنی خوبی هم دارد. این تیم بازیکنان ایده‌آلی دارد و این تیم اصلا نیازی به کمک ندارد اما کمک باید به سیاه‌ جامگان شود. من از همه بازیکنانم و نفرات رسانه‌ای‌ام تشکر می‌کنم و از همه آنهایی که برای فوتبال مشهد زحمت می‌کشند ممنونم.

وی تاکید کرد: سه بازی است که خودتان می‌بینید اجازه نمی‌دهند نتیجه بگیریم در حالی که باید الان 15 امتیاز داشتیم. من اصلا بلد نیستم بگویم که دست‌هایی در کار است و پشت پرده وجود دارد.

وی در خصوص اینکه آیا تصمیم جدیدی گرفته است، گفت: تصمیم من دیروز عوض شد. من از حاشیه خوشم نمی‌آید و تمام صحبت‌ها را کلی گفتم. دیدید که مشکلات اصلا روی تیم ما تاثیر نداشت و شما مصاحبه‌ها را دیدید که هیچ کس نگفت ما پول نداریم یا به خاطر پول بازی نمی‌کنیم. نه کسی به من حرف زده و نه به مسئولان حرف زده است ولی این چیزی است که نمی‌توانم آن را کتمان کنم چون دارم ظلم را می‌بینم دوست دارم مقابل آن بیاستم. سه سال تمام به لیگ یک تبعید شدم و یک نفر نگفت چرا کاظمی باید به لیگ یک برود. همین حالا هم حاضرم مناظره کنم و رو در روی هر کسی که خواست می‌شینم و حرف می‌زنم. ظلمی که به من شد در فوتبال ایران به هیچ کس نشد. من در این فوتبال سه تیم را بالا آوردم و سه تیم هم در لیگ برتر نگه داشتم. امسال هم هستم و من را خواهید دید. شما هم دست به دست هم بدهید تا این تیم را کمک کنید چون سیاه‌جامگان جوان است و آقایان عباسی تصمیم گرفتند باشگاه را واگذار کنند و به نظرم فکر بسیار خوبی کرده‌اند. نه اینکه آنها از این فوتبال کنار بروند اما آنها هم تا موقعی جواب می‌دهند و تحمل دارند.

کاظمی در ادامه افزود: اگر فدراسیون و شرکت فناپ به ما کمک می کرد خیلی راحت می‌توانستیم تیم را جمع کنیم و شما دیدید که این تیم آخرین تیمی بود که از لحاظ مالی بسته شد و مجموع سه بازیکن تیم من که حتی در لیگ دو هم بازی نکرده بودند 120 میلیون تومان بود ولی دیدید که چقدر خوب بازی کردند و آنها آینده فوتبال مشهد خواهند بود.

کاظمی درادامه در خصوص اینکه یکی از خبرنگاران به نقل از شهردار مشهد نقل کرد که قرار است وعده‌هایی به سیاه‌ جامگان داده شود، گفت: من این را نشنیده‌ام اما باز هم می‌گویم خدا پدر شهردار را بیامرزد که در این شرایط سخت می‌خواهد به تیمش انگیزه بدهد. ما از استاندار و شهردار طلب نداریم. ما می‌خواهیم به ما کمک شود همین.


فارس

انتهای پیام/