تیم فوتبال سردار بوکان درمصاف باشهرداری همدان بازی واخلاق را باهم باخت.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، هفته ششم از رقابتهای لیگ دسته دوم کشور در ورزشگاه قدس همدان دنبال شد که طی آن تیم شهرداری همدان میزبان سرداربوکان بود.

بازی باسوت مهدی جبریلی داور بنابی آغاز شد وتیم شهرداری که برای رسیدن به صدر جدول به پیروزی در این بازی چشم  دوخته بود بازی را تهاجمی اغاز کرد اما برخلاف روند بازی این تیم سردار بود که به گل دست یافت. در دقیقه 31 بازی ناصر عبدی پس از پشت سرگذاشتن مدافع شهرداری از یک زاویه بسته دروازه اژدری را گشود.

در نیمه نخست شهرداری فوتبال پراشتباهی را به نمایش گذاشت ونتوانست از مزیت میزبانی سود ببرد ودر نهایت نیمه نخست را باشکست به رختکن رفت.

باشروع نیمه دوم شاگردان گل محمدی سراپا حمله شدندن وخیلی زود از اشتباه محرز مدافع سردار سود بردند وبازی را به تساوی کشاندند.در دقیقه50مدافع بوکانی سوتی داد وسایه توپ رازد تاتیمور شکری بادروازه بان تک به تک شود وبایک بغل پا گل تساوی وروحیه بخش را به ثمر رساند.

با این گل شهرداری اشتهای بیشتری پی ا کرد وحملات پرتعدادی را روی دروازه حریف تدارک دید.

در دقیقه56 پروار میتوانست گل برتری را بثمر برساند که با بی دقتی از دست داد فرار مهاجم شهرداری با خطای مدافع سردار متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد اما پروار با بی دقتی سقف اسمان را شکافت تا اه از نهاد نیمکت نشینان شهرداری بلند شود.

حملات شاگردان گل محمدی ادامه یافت وسرانجام در دقیقه 77 گل برتری به ثمر رسید.رضایی پیشه با فرار خوب توپ راروی در وازه ارسال کردتاحسن ذوالفقاری با یک ضربه سر گل برتری  را بثم برساند وشهرداری با این پیروزی تا پله سوم صعود کرد.

در این پایان این دیدار بوکانی ها قصد برهم زدن نظم ورزشگاه را داشتند وتعدادی تماشاگر نما همراه خود داشتند که با فحاشی جو را ملتهب کردند وکادر فنی نیز باانها همراه شد بطوری که داوران به رختکن تیم شهرداری پناه بردند وتیم سردار نه تنها بازی را واگذار کرد بلکه اخلاق را هم باخت.

خبرنگار:سلیمان رحیمی

 

انتهای پیام/