سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: به حسین فرکی تبریک بگویم که تیم خوبی درست کرده و خوشحالیم گل نخوردیم و یک امتیاز گرفتیم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تیم فوتبال سایپا در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: یکی از افتخارهات این بازی، حضور علیرضا فغانی به عنوان داور مسابقه بود. باید به حسین فرکی هم به خاطر تیم خوبش تبریک بگویم. امروز خوب نبودیم. هر چند در نیمه دوم بهتر عمل کردیم.

وی در ادامه افزود: امروز شرایط خوبی نداشتیم، چون لیگ تعطیل بود و ما هم در این تعطیلات اُفت کرده بودیم. امروز در بازی ما دو نکته مثبت بود، اول اینکه گل نخوردیم و بعد از آن هم یک امتیاز گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: متأسفانه جاسم کرار به این بازی نرسید، در حالی که می‌توانست در نیمه دوم به ما کمک کند. در مجموع باید به حسین فرکی تبریک بگویم که تیم خوبی درست کرده است. ما هم خوشحالیم گل نخوردیم و یک امتیاز گرفتیم.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت سروش رفیعی و اینکه آیا او در تراکتورسازی می‌ماند یا نه، گفت: ما یک مدیر بسیار با شخصیت به اسم آجورلو داریم که تمام کارهای مدیریتی را به خوبی انجام می‌دهد. من قبلاً ذهنیت دیگری نسبت به آجورلو داشتم، اما اکنون که با او کار می‌کنم، ذهنیتم تغییر کرده است.

وی تصریح کرد: آجورلو مدیر خوبی است و در خصوص رفیعی هم تصمیم درستی می‌گیرد. ما می‌خواهیم هرطور شده سروش رفیعی را حفظ کنیم و این اولویت ماست. ما دو نوبت با او صحبت کردیم و اگر دلش باشد، در تیم ما می‌ماند و  اگر دلش با تراکتورسازی نباشد، می‌رود.

 

انتهای پیام/