سرمربی استقلال تهران گفت: حتی اگر باخته بودیم هم در مورد داور حرف نمی‌زدم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، علیرضا منصوریان پس از پیروزی مقابل سیاه‌جامگان گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و خوشحالم توانستیم از مشهد سه امتیاز بازی را بگیریم. مهدی رحمتی امشب همان رحمتی بود که در نفت تهران می‌دیدم. زمانی که در نفت تهران مربیگری می‌کردم این بازیکن همیشه برای استقلال می‌درخشید. عادت کرده بودم او را اینگونه ببینم و خوشبختانه امروز با واکنش‌هایش ما را نجات داد.

منصوریان در ادامه گفت: رحمتی امشب فراتر از فوتبال آسیا بود و من از این بابت خوشحالم که هم سه امتیاز را گرفتیم و هم دروازه‌بانمان کلین شیت کرد. تیم فرهاد کاظمی همیشه خوب بازی می‌کنند. او زمانی هم که در سپاهان بود تیمش همیشه عملکرد خوبی داشت. دیدید که امروز سیاه‌جامگان هم عملکرد خوبی داشت و خوشحالم از این میدان سربلندن بیرون آمدیم.

سرمربی استقلال درمورد داور این بازی گفت: حتی اگر باخته بودیم هم در مورد داور حرف نمی‌زدم. به نظرم کیفیت داوری عالی بود و به جز یک صحنه که نمی‌توانم نظری در موردش بدهم داور به لحاظ فیزیکی در شرایط مناسبی قرار داشت.

منصوریان در خصوص اعتراض بختیار رحمانی گفت: این مساله خانوادگی است و چیز خاصی نیست. ما شخصا به آن رسیدگی می‌کنیم و شنیدم که اتفاقی برای یکی از اعضای خانواده او رخ داد که ناراحت شده است ولی من دوست ندارم با دامن زدن به این مسائل تیمم را وارد حاشیه کنم حتی اگر بختیار یک لحظه از کوره در رفته باشد خودم این موضوع را جمع خواهم کرد.

سرمربی آبی‌ها در مورد موقعیت‌هایی که کاوه رضایی از دست داد، گفت: رضایی امروز برای ما سه امتیاز هدیه آورد و نمی‌توانم از او بخواهم معجزه کند. او یکی از تاثیرگذارترین مهاجمان حال حاضر ایران است و شاید یکی دو موقعیت را خراب کرد اما روی همه توپ‌های ما تاثیر دارد. او گل زیبایی زد. کاوه امروز میلی به گلزنی روی ضربه کاشته داشت و توانست سه امتیاز برای ما بگیرد.

منصوریان در خصوص تعطیلات پی در پی لیگ گفت: مهم این است که تیم ملی لبخند را روی صورت 80میلیون ایرانی نشاند. ما با اقتدار توانستیم کره جنوبی را ببریم و ابرقدرت آسیا هستیم. اشکال ندارد ما ضربه بخوریم و تیم‌ کشورمان به برتری برسد.

 

انتهای پیام/