دو تیم فوتبال منچسترسیتی و اورتون در یکی از دیدار های حساس این هفته اروپا در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر رو در روی هم قرار گرفتند. خبر خوب برای سیتیزن ها بازگشت دی بروین بود. داور این بازی نیز مایکل اولیور بود.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد. اولین موقعیت توسط لروی سانه ایجاد شد که استکلنبرگ راه توپ او را بست. دقیقه 11 بازهم سانه یک موقعیت ایجاد کرد که در نهایت به یک صحنه مشکوک ختم شد. او درون محوطه با اویدو برخوردی داشت و اعتقادش پنالتی بود اما داور بازی چنین نظری نداشت.

دقیقه 14 نوبت خودنمایی دی بروین بود شوت او از فاصله ای دور توسط بازیکنان حریف بدل به یک کرنر شد. ثانیه هایی بعد بازهم سانه خطر آفرین شد اما توپی وارد دروازه نشد. دقیقه 18 ضربه دی بروین روی یک ضربه ایستگاهی موقعیت خوبی را برای اوتامندی ایجاد کرد اما بازهم سیتی به گل نرسید. دقایقی بعد نوبت شروع حرکات استرلینگ بود. او شوتی به سمت دروازه زد که استکلنبرگ بازهم مغلوب نشد.

در ادامه حرکات خطرناک سیلوا و دی بروین موقعیت دیگری ایجاد کرد اما شوت سیلوا با اختلافی کم روانه اوت شد. تا به اینجای کار سیتی تیم برتر این بازی بوده است و گواردیولایی بازی کرده است.

دقیقه 42 سیتی روی حرکت سیلوا و خطای جاگیلکا صاحب یک ضربه پنالتی شد. کوین دی بروین پشت توپ ایستاد و ضربه را به سمت راست زد اما استکلنبرگ بازهم ایستادگی کرد و پنالتی دی بروین را مهار کرد. نیمه اول 0 بر 0 به پایان رسید.

در نیمه دوم اورتون کار را بهتر آغاز کرد. روی یک ضد حمله سریع. دولفوئه شوتی از پشت محوطه زد که با واکنش خوب براوو همراه بود. 3 دقیقه بعد روی حرکت سانه ایهه ناچو صاحب توپ شد اما بازهم با اورتونی ها مغلوب نشدند. در ادامه آگوئرو هم وارد زمین شد. سیتی تیم برتر زمین بود و اورتون را در لاک دفاعی فرو برده بود.

دقیق 64 برخلاف جریان بازی اورتون به گل رسید. روی سولو ران لوکاکو این مرد بلژیکی کلیشی را محو کرد و از دورن محوطه توپ را با پای چپ به تور دروازه براوو رساند.

دقیقه 70 روی یک حرکت بچگانه از مدافع اورتون سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد. این بار سرخیو آگوئرو تازه وارد پشت توپ ایستاد اما این بارهم استکلنبرگ پنالتی را مهار کرد.

3 دقیقه بعد اما نولیتو در شب تولدش گل مساوی را به ثمر رساند. روی حرکت دی بروین و سیلوا و در ادامه سانتر سیلوا، نولیتو گل مساوی را به ثمر رساند.

در دقایق بعد از گل هم درخشش استکلنبرگ فوق العاده بود. او شوت دی بروین را در دقیقه 81 بازهم مهار کرد. دقیقه 89 برخورد دیگری دورن محوطه اورتون رخ داد اما اولیور پنالتی نگرفت.

در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید. سیتی در وسط هفته باید در لیگ قهرمانان به مصاف بارسلونا برود.

 

انتهای پیام/