سرمربی گسترش فولاد گفت: در فضای مجازی همه می‌گویند گسترش سقوط می‌کند، اما من می‌گویم اصلاً قیافه تیم ما به سقوط نمی‌خورد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی،  فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار با پدیده مشهد اظهار داشت: علی‌رغم بازی خوبی که در مسابقه قبلی انجام دادیم، اما به نتیجه نرسیدیم. تعطیلی لیگ برای ما بهتر شد و می‌خواهیم اولین 3 امتیاز خود را بگیریم. مصدوم و محروم نداریم و با توجه به شناختی که از پدیده داریم، به 3 امتیاز فکر می‌کنیم. فصل گذشته این تیم را 4 بر یک بردیم، اما به گذشته برنمی‌گردیم، چون امسال اتفاقات غیرمنتظره زیاد می‌افتد و می‌خواهیم وضعیت خود را در جدول بهتر کنیم.

وی گفت: در 5-4 بازی اخیر همه شاهد بودند که هیچ تیمی بهتر از ما نبود، 20-15 موقعیت از دست دادیم. فولاد و سیاه‌جامگان مقابل ما مطلقاً دفاع کردند. کیفیت فنی ما خوب است، اما در پاس و ضربه آخر مشکل داشتیم که در این مدت تعطیلات روی این موضوع کار کردیم و امیدوارم فردا جواب دهد.

کمالوند عنوان کرد: مشکل ما جلوی زمین است، خط دفاعی تیم از لحاظ گل خوردن در رده دوم است، طبیعتاً وقتی گل نزنیم، فشار روی دفاع هم زیاد می‌شود. توپ‌هایمان تبدیل به گل شود، به شرایط خوب‌مان برمی‌گردیم و تا نیم‌فصل خودمان را به بالای جدول می‌رسانیم. اصلاً نگران تیمم نیستم. اگر به اول فصل هم بازگردیم، باز هم همین نفرات را انتخاب می‌کنم. اشکالی در تیم ما وجود ندارد. 

سرمربی گسترش فولاد در مورد تعطیلات لیگ گفت: موافق یا مخالف باشیم همین برنامه ادامه دارد، اما بهتر است که مسابقات منظم برگزار شود. برنامه را از ابتدای فصل داده‌اند و نمی‌توان کاری کرد. طبیعتاً وقتی بازیکن 20 روز بازی نکند، کیفیتش پایین می‌آید. شخص تاج فوتبالی است و فکر می‌کنم باید یک گردهمایی برای فصل آینده بگذارد تا این نوع تعطیلات وجود نداشته باشد. 

وی درمورد وضعیت خلعتبری گفت: متأسفانه حاشیه‌های به وجودآمده به خاطر اخبار کذبی است که انتقال پیدا می‌کند، یک نفر می‌گوید او دعوا کرده و دیگری می‌گوید اخراج شده است. اینها همه دروغ هستند، احساس ما این بود که انتظارمان از خلعتبری بیش‌تر است. قبل از بازی جام حذفی چند روزی به او استراحت دادیم تا خودش را ریکاوری کند و حالا برگشته است، کجای این کار ایراد دارد؟ کی‌روش هم در یک بازی به 3 بازیکن استراحت می‌دهد، من که از بازیکن ترسی ندارم. استنباط ما این بود که یک بازی به او استراحت بدهیم،‌ اما در روزنامه‌های مختلف هر روز تیتر می‌زدند.

کمالوند در پایان گفت: در فضای مجازی می‌بینم برخی می‌گویند گسترش فولاد سقوط می‌کند و از این‌جور صحبت‌ها. من در تبریز 8-7 بار امتحان خود را پس داده‌ام و ناآشنا نیستم. آن زمان هم در اولین فصل حضورمان می‌گفتند تراکتور سقوط می‌کند،‌ اما رتبه ما تک‌رقمی شد. اصلاً قیافه گسترش فولاد به سقوط نمی‌خورد، ما رفته‌رفته بهتر می‌شویم.

 

انتهای پیام/