سرمربی پرسپولیس می‌گوید وقتی خط دفاع تیمش خوب کار می‌کند نمی‌تواند از رضاییان استفاده کند و هیچ ضدیتی با این بازیکن ندارد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران اظهار کرد: قبل از هر چیز باید بگویم که خیلی خیلی به خاطر این برد خوشحالم. رضایتمندی بزرگی به این هواداران عزیز و پرشور تقدیم کردیم و واقعا از صمیم قلب تبریک بسیار بزرگی را به بازیکنانم عرض می‌کنم.

او ادامه داد: همه ما می‌دانستیم که امروز روز بسیار سختی خواهیم داشت چون قبل از بازی با تراکتورسازی گفته بودم که هر توقف بازی‌ها در لیگ  برای ما به هر حال خوشایند نیست چون تقریبا نصف تیم ما یک ماه با ما نبودند و عملا فقط دیروز یک تمرین دسته جمعی داشتیم و به همین خاطر برد امروز ارزش بسیار بیشتری دارد و بازیکنانم استحقاق همه جور پاداش را دارند.

برانکو گفت: مهم این است که استحقاق این  برد را واقعا داشتیم و همین طور در دو بازی آینده هم انتظار یک تمرکز حداکثری را از تیم دارم و در همین ایام سوگواری بازیکنان ما هم نشان دادند که چطور حاضرند تمام توان‌شان را برای تیم و هواداران بگذارند. موقعی که 2 بر صفر جلو بودیم می‌توانست برای تیم‌مان مشکل به وجود بیاید و می‌دانستیم که گل سوم دیگر گل کلیدی خواهد بود و به خاطر همین بابت همه اتفاقاتی که امروز افتاد کاملا راضی هستیم.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا با توجه به خواست هواداران برای حضور رامین رضاییان در زمین، حتی برای 5 دقیقه به او بازی‌ ندادید؟ گفت: بله دقیقا هواداران مهم‌ترین مسئله برای ما هستند. اما هواداران علیپور، آرام‌طبع و نوراللهی را هم خواسته‌اند. حالا شما به ما کمک کنید که رامین رضاییان را جای چه کسی می‌توانم بگذارم؟ من اگر خوب متوجه شده باشم شما ماهینی را کنار می‌گذارید. من متوجه منظور شما شدم اما شما پرسیدید که چرا 5 دقیقه رضاییان بازی نمی‌کند و این دخالت در کار من است.

او تاکید کرد: دفاع ما خوب کار می‌کند و طبیعی است که آن بخشی که خوب کار می‌کند نباید تعویض شود. من هیچ ضدیتی با رضاییان ندارم اما دفاع فعلا خوب عمل می‌کند. شما تیم ملی را بازی‌اش را دیدید. چرا از سرمربی تیم ملی نمی‌پرسید که رامین بازی می‌کند و وریا غفوری بازی نمی‌کند؟ من به هواداران احترام می‌گذارم و از همه مهم‌تر برای ما هواداران هستند و شادی‌شان را پس از بازی دیدم. بعد از بازی شاهد بودید که چقدر از صمیم قلب به بازیکنان تبریک گفتند و تشویق‌شان کردند. اما متاسفانه آن بخشی که به رامین مربوط می‌شود دفاع خوب و بدون اشتباه کار می‌کند. من حتی انتظار داشتم که ربیع‌خواه و انصاری و ماهینی را تشویق کنند.

 

انتهای پیام/