سرپرست باشگاه استقلال گفت: نفس کشیدن در این فوتبال سخت است، چون هر روز با موضوع جدیدی روبه‌رو می‌شویم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،

بهرام افشارزاده  درباره شرایط استقلال، وضعیت سجاد شهباززاده، خداحافظی جواد نکونام از دنیای فوتبال... صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

*پرونده نقل‌وانتقالات استقلال بسته شده است؟

هنوز نه، دنبال این هستیم که در صورت نیاز بازیکن جذب شود. قرار است در این زمینه با علیرضا منصوریان صحبت کنیم.

* این گزینه احسان حاج‌صفی است؟

ما دنبال گزینه‌های منصوریان هستیم و او باید نظرش را بدهد.

* چرا قرارداد رابسون مدافع برزیلی امضا نمی‌شود؟

قرارداد این بازیکن بسته شده و مشکلی وجود ندارد.

* وضعیت سجاد شهباززاده به کجا رسید؟

شب گذشته با این بازیکن صحبت کردیم که مبلغی از قراردادش را به باشگاه بدهد و برود، اما هنوز جلسه حضوری تشکیل نشده است. قرار شده فردا (دوشنبه) با این بازیکن صحبت کنیم.

* صحت دارد که با مهدی تاج در مورد لغو محرومیت هواداران استقلال در هفته اول لیگ برتر صحبت کرده‌اید؟

پیش از این با تاج صحبت کرده‌ بودم که با توجه به اینکه فصل جدید لیگ در پیش است، در صورتی که آیین‌نامه اجازه دهد، محرومیت هواداران استقلال بخشیده شود.

* پیش از اردوی استقلال در ارمنستان به کمپ استقلال رفتید و مورد استقبال هواداران قرار گرفتید. فکر می‌کنید با توجه به خریدهایی که انجام دادید، کمی فشارها از شما برداشته شده است؟

نفس کشیدن در این فوتبال سخت است، چون هر روز با موضوع جدیدی روبه‌رو می‌شویم. هر کاری که انجام دادم، براساس وظیفه‌ام بوده و نیازی به مطرح کردن این مسائل نیست. از خوشحالی هواداران استقلال خوشحالم و امیدوارم بازیکنان با توجه به انسجامی که دارند، نتایج خوبی کسب کنند.

* پیش‌بینی‌تان برای فصل آینده چیست؟

تمرینات به صورت منظم از سوی کادر فنی و بازیکنان پیگیری می‌شود. هر مدیرعاملی علاقه‌مند به کسب نتایج خوب تیمش است. به امید خدا در فصل آینده شاهد نتایج خوب از استقلال خواهیم بود.

* چه نظری در مورد خداحافظی جواد نکونام دارید؟

نکونام فوتبالیست بزرگ، کاپیتان تیم ملی و استقلال بود. او در عرصه بین‌المللی موفق بوده و امیدوارم در سایر عرصه‌ها نیز موفق باشد.

 

انتهای پیام/