کونته در واکنش به قرارداد کانته با چلسی به مسئولان این باشگاه گوشزد کرد که هنوز بازیکنان بیشتری نیاز دارد

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، باشگاه چلسی شب گذشته (شنبه) انگولو کانته، هافبک فرانسوی را که فصل گذشته با لسترسیتی قهرمان لیگ برتر شد و هفته پیش هم با تیم ملی فرانسه به فینال یورو 2016 رسید، با قراردادی پنج ساله به‌خدمت گرفتند. این بازیکن 25 ساله اما آخرین خرید تابستانی آنتونیو کونته در تابستان امسال نخواهد بود.

کونته در واکنش به قرارداد کانته با چلسی به مسئولان این باشگاه گوشزد کرد که هنوز بازیکنان بیشتری نیاز دارد. وی گفت: ما امیدواریم که با یک، دو یا سه بازیکن دیگر قرارداد ببندیم. ما در حال مذاکره با باشگاه هستیم و می‌دانیم که این تیم نیاز دارد تا تقویت شود. من مطمئنم که در روزهای آتی، می‌توانیم به بازیکنان موردنظرمان برای تقویت تیم دست پیدا کنیم تا خودمان را به سایر تیم‌ها نزدیک‌تر کنیم.

سرمربی آبی‌پوشان لندن افزود: در روزهای آینده می‌توانیم بازیکنان بیشتری بخریم. نمی‌دانم آنها چه کسانی خواهند بود، اما قطعاً نفراتی هستند که می‌توانند تیم ما را برای فصل آینده تقویت کنند. ما کار بسیار سختی خواهیم داشت.

چلسی آنتونیو کونته تا کنون دو بازیکن خریده است که یکی از آنها میچی باتشوای، مهاجم بلژیکی مارسی بوده و دیگری هافبک فرانسوی لسترسیتی.

 

انتهای پیام/