اختصاصی/جیجی بوفون غرق در اشک بود، چرا که ایتالیا حداکثر تلاشش را کرد و این تلاش تقریبا کافی بود، نبرد سنتی دو غول فوتبال اروپا به وقت های اضافه کشید و در پنالتی های تک تک ایتالیا مغلوب قهرمان جهان شد،

به گزارش سرویس فوتبال خارجی،  او در حالیکه بغضش را فرومی خورد به شبکه رای گفت:ما حداکثر تلاشی که می شد کردیم و این تلاش تقریبا کافی بود، و این به آن معناست که وقتی یک تیم هستید که ارزش، سازماندهی و تاکتیک دارد، بعدش هیچ چیز غیر ممکن نیست. کونته از ما تقدیر کرد، چرا که او از تمرین دادن بازیکنان و مردانی مثل ما به خود می بالید، بازیکنانی که تا انتهای بازی آخرین قطره ی عرقشان را هم دریغ نکردند. ما برای دنبال کردن این رویا روحمان را دادیم.

هرکدام از ما دلایل خودمان را برای اشک ریختن داریم، خیلی تلاش کردیم و بسیار نزدیک شدیم، واقعا دیوانه کننده است که آلمان 3 تا از پنالتی هایش را خراب کرد، اما باز هم برای صعود ما کافی نبود. نمی توانم بگویم شکست بدتری داشته ایم، این باخت به طرزی باورنکردنی برایمان شوکه کننده بود. ما به جلو می رویم چرا که وظایف و مسئولیت های دیگری داریم.

مشکل دو سال پیش ما این بود که با حسرت های زیادی از دور رقابت ها کنار رفتیم، احساسمان این بود که اشتباهات زیادی انجام دادیم و تمام آنچه در توان داشتیم را به انجام نرساندیم. امشب ما واقعا تلاشمان را کردیم، اما کافی نبود، مجبوریم با این شکست به خانه برگردیم.

                                                                                                                        کانون هواداران یوونتوس در ایران

نویسنده: حسام نیک پی