رئال و بارسا همراه منچستریونایتد، خواهان جذب آندره گومز، ستاره پرتغالی والنسیا هستند

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، پس از انصراف از جذب پل پوگبا، آندره گومز، به گزینه اول رئالی ها برای تقویت خط میانیشان بدل شده است. گومز که در یورو 2016 نیز یکی از اعضای تیم قهرمان جام یعنی پرتغال بود، سال گذشته از بنفیکا به والنسیا پیوست و یکی از سه بازیکن برتر فصل این تیم نیز بود.

 

 

در این میان شانس رئال برای جذب گومز را بیشتر از سایر تیم ها می دانند و علت این امر به رابطه دوستانه فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال با پیتر لیم، مالک والنسیا بر می گردد. بین رئال و والنسیا پس از انتقال جنجالی میاتوویچ در سال 1996 به رئال، رابطه خوبی حکمفرما نبود اما با ورود پیتر لیم به نظر می رسد که مشکلات قدیمی فراموش شده باشند. رئالی ها آلوارو مدران را نیز هفته گذشته به والنسیا واگذار کردند.

به اینها ژرژ مندس، ایحنت گومز و رابطه خوب او با رئال مادرید را نیز اضافه کنید؛ با این حال هنوز بطور قطع نمی توان گفت که گومز راهی رئال می شود چون والنسیا برای جدایی او روی رقم 65 میلیون یورو اصرار دارد. ممکن است رئال خسه را نیز وارد این پروسه کند. با آمدن احتمالی گومز، از بین ایسکو و خامس، یکی رئال را ترک خواهد کرد.

 

انتهای پیام/