مدافع و مهاجم اوکراینی پرسپولیس پس از توافق با علی اکبر طاهری با قراردادی دو ساله به جمع سرخپوشان پیوستند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، ولادیمیر ولادیمیروویچ پریموف فوتبال را از 6 سالگی در مدرسه فوتبال شروع کرد و در 17 سالگی در لیگ جوانان آلمان به انرژی کوتبوس پیوست.

مقصد بعدی او ساتورن رامنسکو در لیگ برتر روسیه بود. موفقیت‌های این بازیکن که متولد دوم ژانویه 1986 است از 19 سالگی آغاز شد. او در سال 2005 به تیم متالور دونتسک پیوست و در همین تیم با پلی یانسکی همبازی شد.

او در همین زمان به تیم ملی زیر 21 سال اوکراین هم دعوت شد که بنابر اعلام سایت ویکی پدیا 16 بازی و چهار گل زده را در آن رقم زد.

شاختار دونتسک مقصد بعدی این بازیکن بود و از آنجا به صورت قرضی به چرنومورتس اودسا پیوست. آخرین تیم این بازیکن، متالیس خارکوف اوکراین بود.

آلکسی ولادیمیروویچ پلی باتسکی  نیز متولد 12 آوریل 1986 با 182 سانتیمتر قد است.

وی بازی در خط هافبک و دفاع را در کارنامه خود دارد و بنابر اعلام خود از چهار سالگی فوتبال را آغاز کرد تا در 17 سالگی اولین قرارداد حرفه‌ای خود را با باشگاه متالورگ منعقد کند. یک سال پس از آن بود که برای همراهی تیم ملی زیر 19 سال اوکراین و در 18 سالگی به اردوهای ملی فراخوانده شد و سابقه پنج بازی برای وی ثبت شد. او سپس به تیم ملی زیر 21 سال فراخوانده شد و 10 بازی و یک گل زده را برای خود ثبت کرد. این بازیکن در تیم ملی بزرگسالان اوکراین بازی نکرد. وی در 20 سالگی به تیم شاختار دونتسک اوکراین پیوست.

وی پس از انجام 13 بازی برای شاختار به صورت قرضی به باشگاه ایپیوتس ماریو پل پیوست. او در بازگشت به شاختار مصدوم شد و نتوانست در این تیم بازی کند و به این ترتیب مسیر او به سمت دیگر تیم‌ها تغییر کرد تا اینکه سال گذشته را در باشگاه متالیس خارکوف که جزو چهار تیم مطرح اوکراین بود سپری کرد.

 

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: باشگاه پرسپولیس -