بدون شک یکی از مدارس فوتبالی که در تهران سعی بر این داشته به صورت اصولی و منطبق بر استانداردها راه اندازی و فعالیت نماید، مدرسه فوتبال استقلال نود بوده است.

دکتر علی رضا تهرانی فرد در گفت و گو با فرتاک ورزشی با اعلام این مطلب که یکی از بهترین باشگاه های تهران که در زمینه فوتبال پایه فعالیت دارد، باشگاه استقلال نود است، گفت: فوتبال پایه وبرنامه ریزی در این راستا، نیازمند افراد کاربلد است که بتوانند با یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند، به اهداف مورد نظر دست یابند که به جرات می توان گفت مدرسه فوتبال باشگاه استقلال نود به مدیریت آقای ایوب اصغرخانی، یکی از این نمونه ها درایران است.

پزشک سابق تیم های پایه استقلال تهران در ادامه افزود: از آن جایی که آقای اصغرخانی با علم فوتبال آشنا بوده و خودش نیز چند سالی در استقلال تهران قوتبال بازی کرده است، به خوبی می تواند نیازهای بازیکنان رده های پایه را شناسایی و بر اساس یک برنامه ریزی مدون و قابل اجرا پیاده سازی نماید.

 

استقلال 111

وی افزود: آکادمی استقلال نود در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید به مدت ده سال است که فعالیت دارد و خوشبختانه با تمرینات منظم و هدفمند روز به روز در حال پیشرفت است و در این راستا بازیکنان خوبی هم مانند امید نورافکن، امیرحسین نجفی، سید مجید حسینی، میثم جودکی و...  را به باشگاه های کشور که در لیگ های برتر و دسته های مختلف هستند، تحویل داده است.

دکتر علی رضا تهرانی فرد در ادامه گفت: خوشبختانه با توجه به این که این مدرسه علاوه بر این که آقای اصغرخانی را در اختیار دارد، آقای رضا پورمحمد را نیز به عنوان کمک مربی در اختیار دارد و این ترکیب به خوبی توانسته است از عهده کار برآید به طوری که مقام های بسیاری در رده سنی پایه با هدایت این دوستان به دست آمده است.

وی افرود:  این تیم هفته ای دو روز در زمین شماره 3 آزادی تمرین می کند و هر روز نیز در چمن مصنوعی هتل المپیک تمرین دارد و در این راستا بیش از 200 فوتبالیست در رده سنی پایه حضور دارند.

استقلال مدرسه

 

 

استقلال333

پزشک تیم های پایه فوتبال کشور در ادامه گفت: مسابقات فوتبال پایه در رده های سنی مختلف از اواخر همین ماه شروع می شود

و ان شالله با توجه به فعالیت مناسبی که این باشگاه دارد، سعی بر این دارم در کنار این عزیزان در مسابقات حضور داشته باشم.