تعدادی از بازیکنان خارجی که سابقه حضور در تیم فوتبال تراکتورسازی را دارند، به خاطر مطالبات خود از این باشگاه به فیفا شکایت کرده‌اند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، تیم فوتبال تراکتورسازی ممکن است با پرونده جدیدی که در فیفا برایش ایجاد شده دچار مشکلاتی مثل کسر امتیاز شود.

طبق شنیده‌ها، چند بازیکن خارجی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی که تاکنون موفق به تسویه حساب با این باشگاه نشده‌اند، در پیگیری مطالبات خود از تراکتورسازی به فیفا شکایت کرده‌اند.

فلاویو لوپز، هافبک پرتغالی که در زمان مدیرعاملی محمد حسین جعفری، عضو این باشگاه بوده است و همچنین آرون رمزی و آگوستو سزار، دو بازیکن خارجی تراکتورسازی که در زمان مدیریت سعید عباسی با باشگاه تراکتورسازی قرارده امضا کردند، بازیکنانی هستند که از این باشگاه به فیفا شکایت کرده‌اند.

البته در این میان هنوز پیغامی از سوی فیفا برای باشگاه تراکتورسازی که در آن، این باشگاه تهدید به کسر امتیاز شده باشد، ارسال نشده است ولی با توجه به روند همیشگی پرونده‌های ای چنینی، در صورتی که به این مطالبات رسیدگی نشود به زودی باید شاهد چنین مشکلی برای تراکتورسازی باشیم.

در همین راستا، مصطفی آجرلو با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود، به هواداران این باشگاه قول پیگیری و رفع این مشکل را داده است و از آنها خواسته به هیچ وجه نگران این موضوع نباشند.

حال باید دید سرخ‌پوشان تبریزی که شرایط خوبی در لیگ برتر و جام حذفی دارند، در این موضوع با مشکل مواجه خواهند شد یا مدیرعامل این باشگاه طبق قولی که داده است، می‌تواند این قضیه را حل و فصل کند.

 

انتهای پیام/