مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: تابع تصمیم‌گیری مسئولان ارشد ورزش کشور و فدراسیون فوتبال هستیم و اگر بگویند در لیگ قهرمانان در کشور سوم بازی نکنیم، به میدان نمی‌رویم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، سعید آذری در مورد جلسه با مهدی تاج در مورد حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: دعوتنامه‌ای به من داده بودند اما به دلیل اینکه همسرم کار پزشکی داشت در اصفهان ماندم و نتوانستم به تهران بیایم. 

وی در مورد اینکه ظاهرا قرار است با تیم‌های عربستانی در کشور سوم بازی کنید، گفت: در حال حاضر شاهدیم که سوریه که رابطه خوبی هم با کشور ما دارد در فوتبال ملی ما را به مالزی می‌کشاند در حالی که می‌توانست در همین غرب آسیا با ایران بازی کند. به هر حال باید فکری به حال این مسایل کرد. مهدی تاج نامه محکمی به AFC نوشت.  به هر حال ما تابع تصمیم‌گیری مسئولان ارشد ورزش، وزارت ورزش، رئیس فدراسیون فوتبال هستیم اگر در فصل آینده بگویند که نباید در کشور سوم مقابل حریفان عربستانی بازی کنیم این کار را انجام می‌دهیم و به میدان نخواهیم رفت. 

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: به هر حال باید زودتر به ما بگویند که وضعیت حضور در لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان عربستانی چگونه است. هنوز بخشی از هزینه‌های فصل گذشته حضور در لیگ قهرمانان آسیا ما تامین نشده است. مسئولان فدراسیون فوتبال قبل از شرکت درمسابقات می‌گویند ما نماینده ایران هستیم اما در نهایت بعد از پایان برگزاری مسابقات همه چیز فراموش می‌شود. باید به ما اطلاع بدهند تا وضعیت حضور در لیگ قهرمانان چگونه است زیرا باشگاهی مثل ذوب آهن باید نقطه نظرات مدیرعامل کارخانه ذوب آهن و اعضای هیات مدیره را در این زمینه جویا شود.

 

انتهای پیام/