مسعود معینی، عضو هیئت‌مدیره‌ باشگاه استقلال گفت: هواداران استقلال به شهباززاده بسیار علاقه‌مند هستند و دوست دارند او فصل آینده هم در استقلال بازی کند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، مسعود معینی درباره شرایط استقلال در آستانه لیگ شانزدهم اظهار داشت: استقلال اردوی خیلی خوبی در ارمنستان داشت و بازیکنان تمرینات فشرده‌ای انجام دادند.

وی افزود: در اردوی ارمنستان تمرکز بازیکنان استقلال تنها روی تمرینات بود و مهمترین نکته این اردو نظمی بود که در آن وجود داشت. من به عنوان نماینده هیئت‌مدیره در اردوی ارمنستان حاضر شدم تا اگر کم و کاستی وجود دارد به هیئت‌مدیره انتقال دهم تا رفع شود.

عضو هیئت‌مدیره استقلال با اشاره به شایعاتی که در رابطه با حضور او در اردوی ارمنستان منتشر شده بود گفت: فردا این شایعات را پیگیری می‌کنم تا مشخص شود چه کسی این شایعات را منتشر می‌کند. بدون شک شایعه‌سازان به دنبال این هستند که آرامش استقلال را بر هم بزنند.

معینی درباره آخرین وضعیت شهباززاده در استقلال تصریح کرد: شهباززاده بازیکن خوبی است که هواداران استقلال به این بازیکن بسیار علاقه‌مند هستند و دوست دارند شهباززاده فصل آینده هم در استقلال بازی کند. او بازیکن جوانی است و در سال‌های آینده نیز می‌تواند لژیونر شود. ضمن اینکه اگر هم می‌خواهد لژیونر شود باید با موافقت باشگاه باشد. 

انتهای پیام/