مهمترین معمای پرسپولیس در خط هجومی این تیم در فصل جدید خواهد بود و همه منتظرند تا با شروع لیگ تفکرات برانکو را در این پست ببینند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، پرسپولیس در خط هجومی خود یکی از بهترین ترکیب های لیگ برتر را در اختیار دارد و این مساله باعث شده تا سردرگمی بزرگی در این پست ایجاد شود. جایی که محسن مسمان، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، ساسان انصاری، علی علیپور، مهدی طارمی، وحید امیری، احمد نوراللهی برای حضور در 5 پست با یکدیگر رقابت خواهند کرد و در شرایط عادی گذشتن از نام هیچکدام آسان به نظر نمی‌رسد.

 

ترکیب خط میانی و حمله پرسپولیس را در فصل گذشته کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، علی علیپور و مهدی طارمی تشکیل می دادند و در این فصل وحید امیری و ساسان انصاری به همراه پریمیوف نیز به آن اضافه شده اند و احمد نوراللهی هم نمی خواهد با توجه به توانایی هایش به عنوان بازیکن نیمکت نشین شناخته شود و باید نام شهاب زاهدی را نیز به این جمع اضافه کرد. اتفاقی که پرسپولیسی ها را نسبت به تیم های دیگر در این خط غنی نشان می دهد و البته معمای بزرگی را نیز به وجود آورده است و باید تا چند هفته ابتدایی برای مشخص شدن ترکیب اصلی انتظار کشید.

 

انتهای پیام/