مدافع چپ جدید خونه به خونه از حضور در این تیم خوشحال است.

به گزارش سرویس لیگ یک و دو فرتاک ورزشی، حامد زمانی در خصوص مقایسه لیگ یک و لیگ‌برتر به خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: لیگ یک 13 روز دیرتر از لیگ‌برتر آغاز می‌شود یکی از دلایل آن این است که تیم‌ها هنوز آنطور که باید و شاید بسته نشدند و کارشان را آغاز نکرده‌اند حالا یا بودجه ندارند، یا مشکلات مالی و بدهی‌های سال گذشته‌شان هنوز مرتفع نشده و یا ... برای همین دلایل لیگ یک با تاخیر آغاز خواهد شد.

او در ادامه درباره اینکه گفته می‌شود لیگ یک هم باید همانند لیگ‌برتر حرفه‌ای شود نیز افزود: یکی دیگر از پایین بودن سطح لیگ یک به نسبت لیگ‌برتر عدم شرایط سخت‌افزاری در تیم‌هاست. با وجود آنکه خیلی از باشگاه‌ها از بازیکنان خوب و تراز اول لیگ‌برتر استفاده می‌کنند اما متاسفانه یکسری مسائل دست به دست هم داده تا کیفیت لیگ یک آنطور که گفته می‌شود باید حرفه‌ای باشد نیست به طور مثال زمین‌ بازی برخی از تیم‌ها حاضر در لیگ یک افتضاح است، بازیکنان با نگرانی در این زمین‌ها بازی می‌کنند که نکند مصدوم نشوند، عدم پخش زنده، تبلیغاتی محیطی دور زمین‌ها و ... همه این‌ها لیگ یک را از حرفه‌ای شدن دور می‌کند.

وی درباره اینکه چه شد به خونه به خونه آمد اینطور توضیح می‌دهد: در راه‌آهن و شیرین فراز به مدت 4 سال در لیگ‌برتر بودم، مدتی مصدوم شدم اما دوباره به راه‌آهن بازگشتم تا بازی کنم که بحث کارت‌های خدمت پیش آمد و 2 سال در نیروی زمینی حاضر شدم اگرچه از ملوان پیشنهاد داشتم اما دوران خدمتم را در نیروی زمینی گذارندم چون با راه‌آهن قرارداد داشتم پس از پایان خدمتم بار دیگر به راه‌آهن برگشتم و سال گذشته در آنجا حضور داشتم. به دلیل شرایط نامساعد مالی راه‌آهن با وجود اینکه یکسال دیگر با این تیم قرارداد داشتم به خونه به خونه آمدم و آنها پول رضایتنامه‌ام را پرداختند. 

 

 

مدافع خونه به خونه در پایان با ابراز امیدواری در خصوص حضورش در این تیم به خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: از حضورم در خونه به خونه راضی و خوشحالم زیرا قرار است امسال زیرنظر مربی بادانش و کاربلدی همچون علی مرزبان کار کنم علاوه بر آن این تیم با هدف آمدن به لیگ‌برتر بسته شده است و بازیکنان سرشناس و نامی‌ای در اینجا حاضرند.

مصاحبه: "میرمحمدی"

انتهای پیام/