پس از روی کار آمدن مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان شایعه تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس قوت گرفت و حتی برخی رسانه ها از چند گزینه برای مدیرعاملی پرسپولیس نیز نام بردند. گویا این مسئله با عدم حمایت کامل بازیکنان و پیشکسوتان سرخ پوشان جدی تر شده است.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، ابراهیم آشتیانی پیشکسوت پرسپولیس موفقیت این باشگاه را فقط به خاطر حضور برانکو می داند نه مدیریت این تیم!

پرسپولیس اکنون 2 سال است که با سرپرست اداره می شود و با رفتن محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان احتمال برکناری علی اکبر طاهری از سمت سرپرستی این تیم پایتخت قوت گرفت.
پس از اینکه گفته می شود بازیکنان پرسپولیس از سرپرستشان حمایت نمی کنند، حالا پیشکسوت این باشگاه نیز مدیریت این تیم را موفق نمی داند.
ابراهیم آشتیانی گفته: «عملکرد فنی تیم به خاطر حضور برانکو بسیار خوب بوده است اما ای کاش مدیریت باشگاه از پیشکسوتان بیشتری برای یادگیری در کنار سرمربی خارجی تیم استفاده می کرد.
پیشکسوت پرسپولیس ادامه داده: «موفقیت های امروز پرسپولیس به خاطر حضور برانکو و توان فنی این مربی است اما در رابطه با سازمان دهی باشگاه اتفاقات خوبی صورت نگرفته است.»
آشتیانی گفته: «مدیریت یک باشگاه وقتی موفق خواهد بود که آکادمی داشته باشد و به صورت حرفه ای در زمینه شناسایی استعداد ها و بازیکن سازی فعالیت کند اما امروز پرسپولیس فقط یک تیم است که به خاطر حضور برانکو موفق عمل می کند.»
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خاتمه هم گفته: «مطمئن باشید اگر یکی از پیشکسوتان باشگاه جای طاهری بود می توانست موفق تر عمل کند زیرا ما مسایل فوتبال را بسیار بهتر متوجه می شویم.»

 

انتهای پیام/