رضاییان در بازی با پیکان نیز جایی در ترکیب اصلی تیمش نخواهد داشت

به گزارش فرتاک ورزشی،رامین رضاییان بعد از بازگشت به پرسپولیس هنوز مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ برای حضور در ترکیب اصلی نیست. این اتفاق در حالی رخ داده که حسین ماهینی هم نمایش خوبی در پست دفاع راست پرسپولیس دارد و توانسته انتظارات را برآورده کند.

 

از سوی دیگر رضاییان در تیم ملی به عنوان یار ثابت به میدان می رود و همین مساله چالش هایی را ایجاد کرده است. با همه این تفاسیر برانکو همچنان قصد ندارد رضاییان را در ترکیب ثابت تیمش قرار دهد. او امروز در نشست خبری قبل از بازی با پیکان صراحتا اعلام کرد رامین فردا هم بازی را از روی نیمکت آغاز می کند. 

 

برانکو در توضیح این مساله گفت: «طبیعی است که رضاییان جزو کادر بازیکنان ما است، این ضرب‌المثل را قبلا گفته‌ام که تیم برنده تغییر نمی‌کند، آیا شما ماهینی را بیرون می‌گذارید، چه کسی را بیرون از تیم بگذارم تا رضاییان بازی کند؟»

 

از برانکو سوال شد که "آیا پرسپولیس زمانی برنده شد که رضاییان به زمین آمد"؛ او پاسخ داد: «بله، وقتی برنده شدیم که رامین بود اما وقتی هم که او نبود ما پیروز شدیم، قبل از ورود او به بازی ما چند موقعیت مسلم گلزنی داشتیم که کامیابی‌نیا و طارمی هدر دادند، من قبلا هم گفته‌ام که بازیکنان ما در اختیار تیم ملی بودند و رضاییان مدت کمی با ما تمرین کرده و طبیعی است که او باید صبر کند تا در آینده ببینیم چه می‌شود.»

 

با توجه به اظهارات برانکو در نشست امروز به نظر می رسد او فعلا قصد ندارد برای رضاییان در ترکیب پرسپولیس جایی را خالی کند.

 

انتهای پیام/