فریبا: معلوم نیست کدام بازیکن از لیست ما خارج می‌شود

به گزارش فرتاک ورزشی،و به نقل از تسنیم، بهتاش فریبا ابتدا در مورد بازگشت روزبه چشمی به لیست استقلال و اینکه گفته می‌شود از بین میعاد یزدانی، میثم مجیدی و امین حاج‌محمدی یک بازیکن از استقلال کنار گذاشته خواهد شد، گفت: فعلاً که چشمی به تیم اضافه نشده است و هنوز برای بازگشت نیاز به زمان دارد. طبیعتاً وقتی او به تیم برگردد یک بازیکن باید جدا شود، ولی معلوم نیست کدام بازیکن از تیم خواهد رفت. مطمئناً در این زمینه علیرضا منصوریان تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

وی به دشواری کار استقلال در دیدار روز جمعه مقابل گسترش فولاد تبریز اشاره کرد و اظهار داشت: در فوتبال بازی آسان نداریم و مقابل گسترش فولاد هم بازی سختی خواهیم داشت. آنها در یک سوم رو به جلو خوب کار می‌کنند و بازیکنان خلاقی دارند، ولی باید سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم. ما در هفته‌های اخیر روند خوبی در لیگ برتر داشته‌ایم و امیدوارم نتایج خوب‌مان همچنان ادامه داشته باشد.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در مورد آخرین وضعیت بازیکنان این تیم خاطر نشان کرد: ما تمامی نفرات خود را در اختیار داریم و خوشبختانه بازیکنانی مثل کاوه رضایی و خسرو حیدری هم وضعیت خوبی دارند. تنها غایب ما برای این بازی میثم مجیدی است.

مدیر فنی استقلال برای این تیم شانس قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر را قائل شد و گفت: استقلال مسیر اصلی‌اش را پیدا کرده است و مطمئناً جزو مدعیان قهرمانی در لیگ برتر هستیم. ما نباید توجهی به نتایج رقیبان داشته باشیم. آنها امتیاز از دست می‌دهند، ولی مهم این است که ما خوب امتیاز بگیریم و به بالای جدول برسیم.

 

انتهای پیام/