سخنگوی هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: به خدا قسم می‌خورم که مدیرعامل باشگاه استقلال نمی‌شوم حتی اگر افشارزاده مدیرعامل استقلال نباشد.

به گزارش فرتاک ورزشی، شهاب جهانیان، عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال، اظهار داشت: این روزها مرتب می‌بینم که من را به عنوان گزینه مدیرعامل استقلال معرفی می‌کنند و می‌گویند که قرار است این سمت را بر عهده بگیرم اما به خدای احد و واحد قسم من به هیچ عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال نمی‌شوم. من بر سر سفره پدر و مادرم بزرگ شده‌ام و حرفی که می زنم حرف است.

وی افزود: به هیچ عنوان من مدیرعامل استقلال نمی‌شوم و حتی اگر بهرام افشارزاده از استقلال برود.

جهانیان تأکید کرد: افشارزاده فعلا به کار خودش ادامه می‌دهد و از نظر ما او مدیرعامل است اما حتی اگر او هم برود افرادی شایسته‌تر از من برای مدیرعاملی هستند.

سخنگوی هیأت مدیره استقلال تأکید کرد: من خواهش می‌کنم استقلال را دوستان به حاشیه نبرند و با حرف‌هایی که صحت ندارد تمرکز مدیریت و تیم را بر هم نزنند. حرفی که من می زنم یک کلام است و دو نمی‌شود. مطمئن باشید جهانیان مدیرعامل استقلال نمی‌شود.

وی در خصوص اینکه نشست آینده هیأت مدیره استقلال گفت: قرار است سه‌شنبه یا چهارشنبه این هفته جلسه هیأت مدیره استقلال برگزار شود.

وی همچنین از اعضای کمیته فنی استقلال یاد کرد و گفت: مسعود معینی، منصور پورحیدری و صادق ورمزیار اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال هستند.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: شهاب جهانیان -