سرمربی برق جدید فارس از برپایی اردو در اصفهان بسیار خوشحال است.

به گزارش سرویس لیگ یک و دو فرتاک ورزشی، رضایی سرمربی برق جدید پس از اردوی اصفهان گفت:در راستای اهداف باشگاه به موقع تمرینات را شروع کردیم و وارد هفته چهارم بدنسازی میشویم. سعی کرده ایم با تیم های سخت خودمان را محک بزنیم

رضایی در ادامه گفت: با اینکه در فشار بدنسازی هستیم اما بچه ها بسیار خوب ظاهر شده اند، هم بازی با ذوب اهن و هم با سپاهان بسیار دونده نشان دادند و موقعیت های بسیار خوبی روی دروازه حریفان خلق کردند. این نشان از کیفیت فنی تیم دارد. خداروشکر با شرایطی که اقای بردبار فراهم اوردند سعی خواهیم کرد روند رو به رشد خود را ادامه دهیم و از هفته های اول مدعی نشان دهیم. 

سرمربی نارنجی پوشان در خصوص اینکه ایا در در اردوهای اصفهان به اهداف خود رسیده اید عنوان داشت: میخواستیم عیار بچه ها را بسنجیم و انها را در شرایط سخت محک بزنیم. صد در صد به اهداف خود رسیدیم و بچه ها هم نشان دادند بسیار با کیفیت هستند و میتوانند در شرایط سخت خوب ظاهر شوند 

رضایی همچنین در خصوص اینکه ایا احتمال دارد بازیکن جدید دیگری به تیم اضافه شوند نیز اظهار داشت: در یکی دو پست دنبال بازیکن هستیم، در حال مذاکره با انهاییم و باید سر تمرینات انها را ببینیم. یک سری فاکتور برایمان مهم است هم از نظر فنی هم از نظر شخصیتی و اخلاقی ، اگر نیازهای مارا بر اورده سازند با انها قرارداد خواهیم بست.

سرمربی شیرازیها درباره بازی با سپاهان هم عنوان نمود: بازی بسیار خوبی بود. از سبک بازی بچه ها راضی هستم، وقتی میتوانیم دربرابر تیم سپاهان که اینهمه بازیکن حرفه ای و باتجربه دارد اینچنین خلق موقعیت کنیم باید راضی باشیم. سعید خردمند یک گل زد، یک توپ به تیرک زد و یه موقعیت خوب نیز داشت. متوسل زاده هم دو موقعیت خوب ایجاد کرد که متاسفانه به بار ننشست. اما در کل شرایط تیم رضایت بخش است.

وی درباره برنامه تیم در شیراز نیز اشاره کرد: روز چهارشنبه ریکاوری میکنیم و روزهای پنجشنبه و جمعه را استراحت خواهیم نمود. از شنبه نیز تمرینات خود را ادامه میدهیم.

در پایان وحید رضایی از اقای بردبار و همچنین اعضای باشگاه خصوصا اقایان امیر و حسین منجمی تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که بتوانند زحمات مجموعه را به بار نشانند.

 

انتهای پیام/