نادر عزت‌اللهی که هفته گذشته برای هدایت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با مسئولان این باشگاه مذاکره کرده بود و حضور قطعی‌اش در این تیم منوط به بررسی شرایط تیم بود، از حضور روی نیمکت ملوان انصراف داد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، مربی پیشین تیم‌های فوتبال نوجوانان و جوانان کشورمان و سرمربی تیم‌های پایه ملوان و بازیکن سال‌های دور این باشگاه، شرایط را برای همکاری با ملوانی‌ها مناسب ندید و از حضور در این تیم منصرف شد.

عزت الهی در این باره گفت : «به عنوان یک شهروند انزلی و بازیکنی که سال‌ها در خدمت تیم محبوب ملوان بودم، باید درباره سرمربیگری ملوان نکاتی را اعلام کنم. بعد از تماس مسئولان باشگاه با من فرصت ۴۸ ساعته‌ای خواستم تا بازیکنان در حال تمرین و تست را ببینم. در اولین وعده حضورم در تمرین بازیکنان مستعد و خوبی را مشاهده کردم که با کمی وقت‌گذاشتن روی آنها به بازیکنان آینده‌داری تبدیل خواهند شد. البته در کنار این بازیکنان جوان وجود چند باتجربه هم لازم است. چون من تجربه خوبی در رده‌های پایه داشتم و علاوه بر کار کردن در پایه‌های ملوان این افتخار داشتم که سال‌ها به عنوان نماینده مردم انزلی در خدمت تیم‌های ملی پایه باشم، می‌خواستم برای آینده ملوان هم کاری کرده و خون تازه‌ای را به فوتبال انزلی تزریق کنم.

در مقاطعی که تیم در حال تغییر مربی بود، اسکلت اصلی تیم وجود داشت و اندک تغییراتی از نظر بازیکنان قرار بود صورت بگیرد، اما اکنون که نزدیک دو هفته تا شروع بازی‌های باقی مانده است تیمی وجود ندارد! ما هنوز در حال تست گرفتن هستیم! در حالی که تیم‌های دیگر شهرها در حال آماده شدن برای حضور در لیگ برتر هستند!

هوادارانی که عاشق ملوان هستند، در عین حال کم حوصله‌اند و شاید حق هم داشته باشند، چراکه چند سال است تیم محبو‌ب‌شان را گرفتار می‌بینند. خیلی دوست داشتم و دارم که به تیم محبوب ملوان کمک کنم، اما هرچه فکر می‌کنم شرایط و به ویژه زمان از دست رفته را مطلوب نمی‌بینم. اگر مسئولان کمی دقت داشتند و شاکله تیم را در زمان چانه‌زنی برای انتقال امتیاز نفت به ملوان حفظ می‌کردند، اکنون تیم به این شرایط دچار نمی‌شد.

مردم خوب انزلی از خانواده فوتبالی عزت‌اللهی‌ها انتظار داشته و دارند، اما من نمی‌توانم معجزه کنم و کاش شرایط و زمان مناسبی فراهم می‌شد تا بتوانم به این تیم خدمت کنم. در پایان انصراف خود را از سرمربیگری ملوان اعلام می‌کنم.

نادر عزت‌اللهی، عاشق مردم انزلی»

 

انتهای پیام/