حکایت فوتبالیست های ایرانی، حکایتی خاص و مختص به خود است که هر لحظه می توانند با یک اشاره تغییر موضوع بدهند و فراموش کنند روز قبل چی گفته اند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، امیر قلعه نویی را بدون شک باید موفق ترین مربی در تمامی ادوار لیگ برتر دانست.

امیر علاوه بر این که می تواند تیم را از لحاظ فنی به بهترین وجه ممکن روانه مسابقات کند، توانایی این را هم دارد که از لحاظ روحی روانی بازیکنان را به مرز خود باوری برساند و بشدت هم تسلط بر کنترل حاشیه ها دارد، کاری که کم تر مربی  را می توان در ایران سراغ داشت که در هر دو زمینه تسلط داشته باشد.

اما همین امیر قلعه نویی دوست داشتنی، گاهی وقت ها حرف هایی می زند که بعدها معلوم نیست چرا صد و هشتاد درجه مخالف گفته های قبلی اش سحن می گوید!

البته شاید قلعه نویی را بتوان جز خوب های ایران در این زمینه دانست که پای حرف هایشان می ایستند و گرنه خیلی های دیگر لحظه ای تغییر موضع می دهند ولی چه بهتر که امیر خان، همین سال به سال هم تغییر موضع ندهد، آخه مگر یک ژنرال بیشتر در فوتبال ایران داریم که بخواهیم  در این زمینه از او نقدی کرده باشیم؟!

دلیل پرداختن به این موضوع در این است که فرزاد حاتمی به تراکتورسازی تبریز پیوسته است و به همین منظور ، این بازیکن و قلعه نویی مصاحبه هایی را در مورد هم داشته اند و به شدت همدیگر را تحویل گرفته اند که ما هم خالی از لطف ندیدیم اشاره ای داشته باشیم به نظرات این عزیزان در چند سال گذشته که در مورد هم گفته اند، نظراتی که با گفت گوهای الان آنها زمین تا آسمان متفاوت است و بعد نیست تیتروار به آنها نگاهی بیندازیم.

✅ 20 اردیبهشت 92 

امیر قلعه نویی: فرزاد حاتمی در حداستقلال نیست!

✅ تیرماه 95

امیر قلعه نویی: فرزاد حاتمی باید تا حالا 100 بازی ملی داشته باشد و جانشین علی دایی باشد!

✅ شهریور 92

فرزاد حاتمی: کمیته اخلاق بخواهد همه چیز را درمورد قلعه نویی میگویم! نکونام دروغ نمی گوید! یک مرد مثل مرد حرف می زند و سر حرفش می ماند!

✅ تیرماه 95

فرزاد حاتمی در گفتگو با همشهری ورزشی: قلعه نویی همیشه حامی من بوده و به من لطف دارد! امیدوارم جواب اعتماد او را بدهم!!

 

انتهای پیام/