قرارداد طارمی با ریزه اسپور رسمی نیست.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، بر اساس شنیده ها از منابغ موثق، قرارداد مهدی طارمی با ریزه اسپور ترکیه رسمی نیست و محرومیتی این بازیکن را تهدید نمی کند.

پیش از این گفته شده بود محرومیتی سنگین متوجه طارمی خواهد شد که با توجه به رسمی نبودن قرارداد طارمی، این موضوع می تواند بهترین خبری باشد که هواداران پرسپولیس در قبل زا آغاز مسابقات می توانستند بشنوند.

در حالی که باشگاه پرسپولیس و وکیل مهدی طارمی معتقد بودند که بازگشت وی به جمع سرخپوشان مشکل خاصی ندارد، مدیر برنامه های طارمی در ترکیه نظر دیگری دارد و عنوان می کند که بازگشت به پرسپولیس با مشکلات بزرگی روبرو خواهد شد.از سوی دیگر بعضی از ایجنت ها و منابع موثق در فوتبال ترکیه عنوان می کنند که باشگاه ریزاسپور هیچ قراردادی با طارمی ندارد و پرسپولیس برای بازگشت مهدی برنامه ریزی های لازم را انجام داده است. 

 

یک منبع آگاه در فوتبال ترکیه برای این ادعا دلایل جالبی را مطرح می کند: «اگر مسئولان باشگاه ریزاسپور با طارمی قرارداد رسمی داشتند چطور به او شماره پیراهن ندادند و نامش را در لیست بازیکنان این تیم قرار ندادند. در حالی که تیم ریزاسپور راهی اردوی ترکیه شد، مسئولان این باشگاه از طارمی پاسپورت نخواستند و برای او ویزای سفر به اتریش نگرفتند.» 

 

 وی افزود: «جدا از اینها در فوتبال ترکیه این یک رسم است که مدیر و یا معاون باشگاه با بازیکن جدید آن تیم عکس یادگاری می گیرد و به این ترتیب حضور بازیکن در تیم جدیدش رسمیت پیدا می کند. اما نکته مهم در مورد طارمی این است که مدیر و معاون باشگاه ریزاسپور حتی با طارمی عکس یادگاری هم نگرفته است. عکسی که از مهدی با پیراهن ریزاسپور منتشر شده مربوط به هیچ یک از مسئولان باشگاه ترکیه ای نیست و آن شخصی که شما در کنار مهدی می بینید، مدیربرنامه های طارمی در ترکیه است!»

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: پرسپولیس - مهدی طارمی -