محمود تیغ‌نورد کاپیتان بادران می‌گوید قصد دارد با پیراهن شماره ۱۰ برای سومین‌بار با بادران به لیگ برتر صعود کند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، کاپیتان بادران در خصوص آماده‌سازی و بازی‌های تدارکاتی‌شان به خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: باشگاه بازی دوستانه خوبی را برای آماده‌سازی تدارک دیده است. از بین بازی‌های ‌برگزار شده بازی مقابل دو تیم آماده لیگ برتری نفت و استقلال خوزستان جزو سخت‌ترین بازی‌ها بود به دلیل آنکه آنها آماده حضور در رقابت‌های لیگ برتر هستند و هفته آینده بازی‌هایشان استارت می‌خورد اما وضعیت جسمانی ما به دلیل تمرینات بدنسازی و تیمی به آمادگی صددرصدی نرسیده است. در این ۲ بازی عملکرد خوبی داشتیم، مقابل قهرمان لیگ می‌توانستیم برنده زمین باشیم اما تساوی هم نتیجه خوبی است.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نسبت سایر تیم‌ها خوب بسته شدند اینطور توضیح می‌دهد:بله، نسبت به سایر رقبا زودتر بسته شدیم. البته یکسری از بازیکنان در روزهای پایانی به جمع ما اضافه شدند و هنوز به آمادگی تیمی نرسیدند. در کل جمع‌بندی تیمی خوب بوده که این موضوع با پیگیری‌های خوب آقای سیف‌الله‌پور سرپرست، مدیریت باشگاه دکتر قربانیان  و درایت و انتخاب آقای میثاقیان سرمربی تیم صورت گرفت.

تیغ‌نورد در خصوص اینکه گفته می‌شود سن و سال بادرانی‌ها بالاست گفت: نه اینطور که می‌گویید نیست. بادران تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان است. در واقع ما بازیکنان جوان و مستعد کم نداریم. اکثر بازیکنانی که در تیم ما حضور دارند  حداقل یکبار با تیم‌هایشان صعود کرده‌اند. بادران با حضور چنین بازیکنانی شخصیت قهرمانی دارد و همه به نوعی طعم صعود را چشیده‌اند. 

وی در ادامه افزود: سرمربی تیم آقای میثاقیان هم  ۴، ۵ تیم را بالا آورده است. اینکه گفته می‌شود بادران از لحاظ سنی بازیکنان سن و سال‌داری دارد درست نیست بلکه ما از لحاظ تجربی تیم پرمهره‌ای هستیم. باوجود این مساله دیگر نیازی به ایجاد فرهنگ‌سازی در بین بازیکنان برای برد و باخت مقابل حریفان نداریم. 

کاپیتان بادران در پایان به این موضوع که تصمیم دارد برای سومین‌بار با این تیم به لیگ برتر صعود کند اشاره می‌کند : بادران به همراه آلومینیوم هرمزگان و صنعت‌نفت سومین تیمی است که می‌خواهم با صعود به لیگ‌برتر  هت‌تریک کنم. انشالله با تلاش و همبستگی بازیکنان به قهرمانی دست پیدا خواهیم کرد و پاسخ زحمات مسئولین را با کسب قهرمانی خواهیم داد. البته جا دارد که از بازیکنان بادران که روزهای سختی را در اردو پشت سر گذاشتند و با قدرت تمرین کردند تشکر کنم.

مصاحبه: "میرمحمدی"

 

انتهای پیام/