با ورود محسن فروزان به تیم خونه به خونه خیلی ها گمان می کردند که خونه به خونه در پست دروازه، هیچ مشکلی نخواهد داشت اما آمار چیز دیگری را نشان می دهد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، فروزان که در برخی از تمرینات تیم خونه به خونه بعد از اردوی کیش شرکت به دلایلی شرکت نکرده بود، در تورنمنت بابل به عنوان دروازه بان شماره یک این تیم مقابل رقبا به میدان رفتند که آماری فوق العاده بد داشت.

وی مقابل تیم ملی دانشجویان ایران یک گل خورد و اشتباهات فاحش او در بازی را هیچ کس نمی تواند نادیده بگیرد. فروزان در تورنمنت بابل  بازهم درخشش داشت و در بازی با گسترش فولاد تبریز دو گل دریافت کرد که اوج هنرنمایی وی زمانی بود که در گل اول گسترشی ها، وی توپ را به خلعتبری پاس داد و او نیز با ارسالی زیبا توپ را روی پای درویشی سانتر کرد و فروزان گل خورد.

اعتماد مرزبان به فروزان در بازی های خونه به خونه در تهران نیز ادامه داشت. وی در بازی خونه به خونه مقابل استقلال، تیم سابقش نیز فیکس به میدان رفت و عملکرد وی در این بازی به نحوی بود که 3 گل خورد و شاید همین امر او را از ترکیب اصلی دور می کرد، اما مرزبان در بازی پرسپولیس نیز از وی استفاده کرد.

در بازی ای که برای فروزان دربی محسوب می شد، بازهم گل خورد و ته مانده امیدی که در دل مرزبان بود نیز به ناامیدی تبدیل شد.

با وجود اینکه حسین نائیجی پس از مصدومیت فصل گذشته درحال رسیدن به شرایط بازی است و میکائیل ایمن تراج که از فولاد یزد آمده و 21 سال سن دارد نیز آمادگی کامل را برای قرار گرفتند در ترکیب خونه به خونه دارد، باید دید مرزبان از چه فردی به عنوان دروازه بان شماره یک خونه به خونه در بازی مقابل آلومینیوم اراک که قرار است فردا برگزار شود، استفاده خواهد کرد.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/