هافبک جدید تیم فوتبال هف سمنان گفت: همه چیز در اینجا برای ما فراهم است و امیدوارم روزی جواب آقای فیض و وفا را بدهم.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، ایمان شوریابی هافبک فصل گذشته شهرداری اراک در خصوص تیم سابقش گفت: در شهرداری اراک با وجود اینکه در اول فصل مصدوم بودم، توانستم رفته رفته خودم را به شرایط گذشته ام باز گردانم و در این تیم موفق شدم چهار پاس گل و چهار گل را به ثمر برسانم.

وی ادامه داد: با اراکی ها به لیگ دو صعود کردیم و مسئولین این تیم اصرار داشتند که من در تیمشان بمانم و فصل آینده نیز برای این تیم بازی کنم، اما باتوجه به مشکلاتی که وجود داشت و شرایطی که در هف برایم مهیا بود، تصمیم گرفتم در هف بازی کنم.

شوریابی در خصوص هف سمنان گفت: باید از مسئولین هف سمنان کمال قدرانی را انجام داد. عین بازیکنان حرفه ای با ما رفتار می شود و تمامی امکانات برایمان فراهم است و باید دست مریزاد به مهندس فیض و وفا گفت که چنین پتانسیلی را در استان سمنان برای ورزش دوستان این شهر فراهم کرده اند.

وی در خصوص سایر پیشنهاداتش گفت: من معمولا دوست دارم با آقای پیوس کار کنم و هر جایی که ایشان می روند، من نیز به همراه ایشان می روم، اما امسال برایم بهترین حالت هف سمنان بود. آقای هلالی را از نزدیک نمی شناختم و از زمانی که با کار کردن ایشان آشنا شدم دیدم نسبت به مربی گری او عوض شده است و به حق که ایشان مربی کاردان و بادانشی هستند.

شوریابی در پایان گفت: هدف ما در هف یقینا صعود به لیگ یک است. این کار اصلا سخت نیست و با مدیریت دانا و توانایی که پشت تیم است، به راحتی می توانیم این امر را برای مردم سمنان محقق کنیم.

مصاحبه: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/