مدافع تیم فوتبال سایپا گفت: سال پیش در نفت ما تمرکز کافی نداشتیم اما الان همه شرایط مهیاست

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، درباره آخرین وضعیت سایپا پیش از آغاز لیگ برتر اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است. تمرینات و آماده سازی بسیار خوبی داشتیم. 5 بازی دوستانه هم انجام دادیم. بازیکنان خوبی در تیم ما هستند.

وی درباره بازی با پرسپولیس در هفته نخست خاطرنشان کرد: به نظر من قبل از اینکه سایپا بازی سختی جلوی پرسپولیس داشته باشد این پرسپولی است که کار سختی مقابل سایپا دارد. بازی در زمین ما برگزار میشود. ما تیم یکدستی داریم و جوانان بی ادعایی در تیم ما حضور دارند. در جمع ما همه به فکر موفقیت تیم هستند.

مدافع جدید تیم سایپا درباره هم تیمی های سابقش یعنی سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند و وحید امیری تصریح کرد: اتفاقا چند وقت پیش با علیرضا بیرانوند صحبت کردم.  برای هم کری هم خواندیم. با سید جلال حسینی و وحید امیری هم خاطرات خوبی در نفت داشتم. من به جز این نفرات با کمال کامیابی نیا هم تیمی بودم. با فرشاد احمدزاده و محمد انصاری در تیم ارتش هم بازی بودم و با محسن مسلمان در تیم امید بازی کردم.

وی در ادامه افزود: با همه این اوصاف امیدوارم که بازی خوبی از آب دربیاید. دلم برای مثلثمان با سید جلال و بیرانوند هم تنگ شده است. ما دومین خط دفاع برتر لیگ بودیم اما فوتبال است و یک ورزش حرفه ای. یک سال کنار هم بودیم و حالا باید مقابل هم به میدان برویم.

کوروشی در پایان گفت: سال پیش در نفت ما تمرکز کافی نداشتیم اما الان همه شرایط مهیاست. خود من هم بیشتر از پارسال انگیزه دارم تا توانایی هایم را نشان دهم.

 

 

انتهای پیام/