بازیکن نساجی در گفگو با فرتاک؛

بازیکن جدید نساجی مازندران از حضور در این تیم بسیار خوشنود است.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، اسماعیل صمدی که فصل گذشته در خونه به خونه بازی می کرد در خصوص شرایطش گفت: شرایط خوبی را فصل گذشته در خونه به خونه داشتم و زمانی که آقای میثاقیان از تیم رفتند، اعتماد مربیان بعدی نسبت به من کمتر شد و در پایان فصل تصمیم گرفتم خونه به خونه را ترک کنم.

وی در خصوص پیشنهادادتش گفت: بعد از به پایان رسیدن لیگ، چون از خوب های خونه به خونه بودم، بسیاری از تیم های لیگ یکی دنبالم بودند، اما دوست داشتم در لیگ برتر بازی کنم. دو پیشنهاد خوب هم از لیگ برتر داشتم، که شرایط برایم فراهم نشد و تصمیم گرفتم در لیگ یک بازی کنم.

وی ادامه داد: تیم های لیگ یکی زیاد به دنبالم بودند، اما ترجیح دادم زیر نظر آقای فکری کار کنم و از تجربه ایشان استفاده کنم. ضمن اینکه هواداران پرشور نساجی را همیشه دوست داشتم و جوو ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را با هیچ یک از ورزشگاه ها عوض نمی کنم.

صمدی در خصوص نساجی گفت: به نساجی نیامدم تا فقط بازی کنم، بلکه آمدم تا با کمک هواداران و بازیکنان و کادرفنی به لیگ برتر صعود کنیم و دل هواداران را خوشحال کنیم. دوست دارم بهترین خاطرات ورزشی ام را در قائمشهر برایم رخ دهد و با محمد فکری به لیگ برتر صعود کنیم.

وی در پایان گفت: شک ندارم نساجی بهترین هواداران ایران و بلکه آسیا را دارد و به زودی محبوب ترین بازیکن بین هواداران خواهم شد. امیداورم تماشاگران در سرما و گرما از ما حمایت کنند و با حمایت آنهاست که می توانیم موفقیت را از آن خود کنیم.

مصاحبه: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/