سرپرست تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که این باشگاه برای جذب بازیکنان جدید جا دارد و احتمالا در نیم فصل بازیکنانی را به خدمت می گیرد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، درباره دیدار روز دوشنبه استقلال مقابل نفت تهران در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: همه چیز خوب پیش می‌رود و بازیکنان تمرینات خوبی را انجام می‌دهند. امیدواریم پس از گذشت یکی دو هفته از آغاز لیگ، شرایط بازیکنان حتی بهتر از امروزشان شود.

وی در مورد اینکه چه تیم‌هایی مدعی اصلی قهرمانی هستند، گفت: هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. بازی‌های لیگ آغاز نشده تا تیم‌ها را مورد ارزیابی قرار دهیم. از حالا نمی‌توان تیمی را مدعی اصلی قهرمانی دانست.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال باز هم قصد جذب بازیکن دارد یا خیر، گفت: لیست‌مان جا دارد که بازیکن جذب کنیم. ممکن است الان یا در نیم‌فصل دوم بخواهیم بازیکنی را به‌خدمت درآوریم.

پورحیدری درباره اظهارات علیرضا منصوریان علیه علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس به‌دلیل تمرین سرخپوشان در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی گفت: صحبت‌‌های منصوریان را نشنیده‌ام و وارد این مسائل نمی‌شوم. ما زمینی نداریم و ورزشگاهی که در اختیار استقلال قرار گرفته، زمین چمن مصنوعی دارد و نمی‌توان روی آن تمرین کرد. چمن کمپ باشگاه هم خوب نیست و سفت است. به‌همین دلیل زمین شماره دو ورزشگاه آزادی را انتخاب کردیم.

 

انتهای پیام/