اونای امری، سرمربی جدید پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد تا بلیزی ماتوئیدی، هافبک فرانسوی تیمش را در جمع بازیکنانش حفظ کند.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / امری به سران متمول این باشگاه تاکید کرده است که هافبک 29 ساله تیم ملی فرانسه از بازیکنان اصلی در برنامه‌های او به شمار می‌آید و هرگز علاقه ای به فروش او به تیم های دیگر ندارد.

در خلال رقابت های یورو 2016، اخبار زیادی مبنی بر علاقه مورینیو به خرید این هافبک جنگنده شنیده می‌شد و حتی یک بار مورینیو برای زیرنظر گرفتن او، یکی از بازی‌های فرانسه را  از نزدیک دید. همچنین از یوونتوس به عنوان یکی از مشتریان ماتوئیدی نام برده می شود. در صورت جدایی احتمالی پوگبا، آلگری قصد دارد تا این ستاره 29 ساله را جایگزین پوگبا کند.

امری در این رابطه گفت: ماتوئیدی یک فوتبالیست فوق العاده به شمار می‌آید و به این باشگاه تعلق دارد. دلیل دیرتر ملحق شدن او به تمرینات، حضور او در مسابقات یورو و بازی فینال بود. به همین دلیل به او اجازه استراحت بیشتری دادیم. ما منتظر بازگشت او به تمرینات هستیم و هرگز منطقی نیست اجازه خروج چنین بازیکنی را صادر کنیم.

هدف من استفاده از روشی‌ست که بتوانم از همه ستارگانم به بهترین نحو بازی بگیرم. من از همه آنها حمایت می‌کنم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشند.

ماتوئیدی از سال 2011 به پاری‌سن‌ژرمن پیوست و فصل گذشته 48 بار با پیراهن این تیم به میدان رفت.

 

 

انتهای پیام/