به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد آرام‌طبع از لیست خرید نفت تهران خارج شده و در پرسپولیس ماندنی است. باتوجه به اینکه آرام‌طبع خواهان جدایی از پرسپولیس شده و صحبت از پیشنهاد دایی به او شده بود انتقال این بازیکن به نفت منتفی است. مدافع چپ نیمکت‌نشین قرمزها هفته گذشته برای دریافت رضایت‌نامه خود با باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شد و ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس به او اعلام کرد تیم جدیدش را برای صدور رضایت‌نامه معرفی کند.

 پرسپولیسی‌ها قصد داشتند از باشگاه خواهان آرام‌طبع مبلغی را دریافت کنند و یا طرح معاوضه با یکی از بازیکنان تیم مقابل را مطرح کنند، همان اتفاقی که در انتقال نریمان جهان از ماشین‌سازی هم افتاده بود. از آنجا که پرسپولیسی‌ها احساس می‌کردند آرام‌طبع گزینه خرید دایی است به دنبال پیشنهاد معاوضه این بازیکن با ایگور پراهیچ بودند اما آرام طبع پس از چند روز به تمرینات پرسپولیس برگشت و اعلام کرد از جدایی منصرف شده است. حال خبر می‌رسد آرام طبع در لیست خرید نفت هم نیست و پراهیچ هم با توجه به مخالفت نفتی‌ها از لیست خرید برانکو خارج شده است. با ماندن آرام طبع، پرسپولیس که فقط سه جای خالی داشت؛ یکی از آن‌ها صرف انتقال نریمان جهان شد و حالا فقط می‌تواند دو بازیکن دیگر جذب کند. به این ترتیب ممکن است با ماندن آرام طبع پرسپولیس دیگر مدافع چپ جذب نکند.

 با توجه به این که هنوز شایان مصلح، شهاب کرمی، سروش رفیعی و یک بازیکن برای هرکدام از پست‌های دفاع وسط و هافبک دفاعی جذب نشده‌اند سرخپوشان با مشکل کمبود جای خالی مواجه هستند. در حال حاضر تنها مذاکرات برای فسخ قرارداد با پلی یانسکی در جریان است و احتمال دارد پرسپولیسی‌ها برای خریدهای بعدی خود سراغ گزینه‌های زیر 23 سال بروند.

انتهای پیام/