سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار تیمش مقابل نفت برخورد گرمی با بازیکنان پیشین خود داشت.

تیم‌های فوتبال استقلال و نفت تهران در چارچوب هفته اول شانزدهمین دوره لیگ برتر از ساعت 20:45 امشب (دوشنبه) در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی تهران به مصاف هم خواهند رفت. بخشی از حواشی این بازی به شرح زیر است:

* با توجه به اتفاقات دیدار استقلال مقابل تراکتورسازی در فصل گذشته کمیته انضباطی رأی به محرومیت تماشاگران استقلال داده و به‌همین دلیل آبی‌پوشان از حضور تماشاگران خود محروم خواهند بود.

* هنگامی که بازیکنان تیم نفت تهران در راهروی ورزشگاه قصد ورود به زمین را داشتند با نصرالله عبداللهی، مشاور بهرام افشارزاده روبه‌رو شدند. چند نفر از بازیکنان تیم نفت از جمله میلاد فخرالدینی، محمد قاضی و ایمان مبعلی برخورد گرمی با عبداللهی داشتند.

* هنگامی که استیو جونز، مربی بدنساز استقلال وارد ورزشگاه شد به‌طور عجیبی به سکوها و بزرگی ورزشگاه آزادی نگاه می‌کرد.

* غلامرضا بهروان و محمدرضا ساکت در ورزشگاه حضور یافتند.

* دورتادور زمین چمن ورزشگاه تبلیغاتی دیده نمی‌شود.

* با وجود اینکه بازی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد، افراد متفرقه‌ای کنار زمین حضور داشتند که این مسئله با اعتراض تند بهروان روبه‌رو شد. وی از افراد برگزارکننده مسابقه خواست افراد متفرقه را به بیرون از ورزشگاه منتقل کند.

* در حالی که قرار است بازی بدون تماشاگر برگزار شود، باشگاه نفت تهران قصد دارد از جواد نکونام بازیکنی که به‌تازگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده تقدیر کند.

* علیرضا منصوریان با دیدن نفتی‌ها با برخی از اعضای این تیم به خصوص رحیم ایرانیان سرپرست باشگاه نفت خوش‌وبش گرمی کرد.

* ترکیب تیم فوتبال نفت نیز به این شرح است: وحید شیخ‌ویسی، پراهیچ، رضا علیاری، ایمان مبعلی، حمدی‌نژاد، عزتی،  بوعذار، فخرالدینی، اکبر صادقی، مطهری و محمد قاضی.

* امین حاج‌محمد، میثم مجیدی و رابسون از فهرست تیم استقلال برای دیدار مقابل نفت تهران خط خوردند.

* بخش‌هایی از ورزشگاه صندلی‌گذاری شده اما هنوز قسمت‌های زیادی مانده که صندلی‌گذاری شود.

UG05URpytHuQ

Zz7QN04UgBA2

2VzhdM2iZE77

انتهای پیام/