سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم یک بازی بسیار زیبا و جذاب برگزار شود و تماشاگران از آن لذت ببرند.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز در هفته اول لیگ برتر شانزدهم اظهار داشت: 15 بازیکن از تیم ما جدا شدند و ما یک تیم جدید را شکل دادیم. تیم ما بیشتر به بومی‌گرایی روی آورد. خوشبختانه این سیاست را توانستیم ترسیم کنیم و در ادامه به آن خوب عمل کنیم. ما 12 بازیکن بزرگسال داریم و بقیه جوان هستند. در چند روز آینده به دنبال جذب بازیکن خواهیم بود و این اتفاق خواهد افتاد.

وی افزود: قطعاً بازی با ماشین‌سازی برایمان سخت است. شناختمان از آنها خیلی جامع و کامل نیست چون آنها در اردوهای تدارکاتی داخلی و خارجی بودند. فقط می‌دانیم که یک تیم جاندار و قوی هستند. امیدوارم یک بازی بسیار زیبا و جذاب برگزار شود و تماشاگران از آن لذت ببرند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره احتمال جذب بازیکنان خارجی تصریح کرد: ما ماتیاس چاگو را حفظ کردیم. همچنین فهرستی از بازیکنان مدنظر خود را ایجاد کردیم و به دقت عملکرد آنها در فصل گذشته را دیدیم. باید ببینیم که آنها می توانند در فولاد عملکرد مناسبی داشته باشند یا خیر. این مسائل را در نظر گرفتیم و امیدواریم بتوانیم بازیکنان مورد نظرمان را در 3، 4 روز آینده جذب کنیم.

سعداوی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که تمام تلاش خود را می‌کنیم اما فصل گذشته از 17 بازیکن فقط 4 بازیکن بومی داشتیم و 13 بازیکن غیربومی بودند. امسال هم 3، 4 بازیکن ما غیربومی هستند اما 13 بازیکن بومی داریم. نگاه ما بومی‌گرایانه است. به هر حال باید این جوانان حمایت شوند تا پیشرفت کنند. پس باید این هدف را ترسیم کنیم و در کنار آن به ارائه فوتبال پویا می‌پردازیم.

وی درباره عملکرد ضعیف فصل قبل فولاد گفت: یکی از مسائلی که فصل قبل باعث شد تیم نتواند مسیرش را پیدا کند، عدم همدلی در تیم بود. خوشبختانه امسال یک جو خوب را در تیم می‌بینیم. هواداران هم حضور پررنگی در تمرینات دارند و این نوید یک فصل خوب را می‌دهد. امیدواریم با حدقل حاشیه راهمان را پیش ببریم. ما نگاه ویژه‌ای به جوانان مستعد داریم اما می‌خواهیم به هدفمان برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان گفت: ما عبدالله کرمی، میلاد پاک‌پرور و احسان مرادیان را به تیم اضافه کردیم. درباره حضور ایوب والی و سروش سعیدی هم از مسئولان قول گرفتیم. باید گله‌ای کنم که هنوز مسئولان ما نتوانستند به قولشان عمل کنند. آنها قول‌هایی برای بحث محرومیت ایوب والی دادند. والی با یک اتفاق سهوی محروم شده است. جای سؤال بسیار بزرگی است که چرا بخشیده نشد، در حالی که ما بازیکنان دیگری داشتیم که به همین صورت بودند اما محرومیتشان تعلیق شد. امیدوارم با گذشت زمان این مسئله حل شود.

 

 

انتهای پیام/