سرمربی استقلال گفت: در نیمه دوم کمی افت کردیم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی،  علیرضا منصوریان سرمربی استقلال تهران پس از تساوی برابر نفت تهران، در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

 

دونیمه متفاوت را دیدیم

دو نیمه متفاوت را در این دیدار شاهد بودیم. نیمه اول بر بازی مسلط بودیم و سرحال تر بودیم و چون بدنسازی سنگینی کرده ایم در نیمه دوم کمی افت کردیم.

 

در کل از تیمم راضی هستم

نمی گویم از تیمم راضی نیستم ولی در اندازه ای که انتظار داریم ظاهر نشدیم ولی در کل راضی هستیم. دو سه اشتباه فردی داشتیم که این مسئله به حریف شانس می داد. ما باید تلاش کنیم تا سریعتر به نشاط بدنی برسیم.

 

باید با همه اتفاقات مبارزه کنیم

فضای استقلال متفاوت با سایر باشگاه هاست. ذهن ما درگیر چند مسئله بود. تا آخرین دقیقه ITC رابسون نیامد. ما شروع لیگ را بدون هواداران پشت سر گذاشتیم. ما شماره 12 را برای هواداران کنار گذاشته ایم. بازیکن استقلال با هوادارش جلو می رود. قبول دارم که تمرکز ما در هفته گذشته و مخصوصا دو روز گذشته پخش می شد. ما باید با همه این اتفاقات مبارزه کنیم تا تیم خوبی داشته باشیم.

 

شروع زشتی برای لیگ بود

امروز مثل زمان نفت صدای مربیان را می شد براحتی شنید. ای کاش ما را از هفته چهارم به بعد محروم می کردند. شروع زشتی برای لیگ بود. می گذاشتند هوادار ما بیاید و بعد از آن ما را محروم می کردند. این نشان می دهد تصمیمات فوتبالی گرفته نمی شود. همه نگاه می کنند. بگذارید لیگ قشنگ آغاز شود. امیدوارم همه اتفاقات به این محکمی باشد. به حسن زاده گفتم که اگر به خوزستان برویم و به من بازهم بی احترامی شود، آنها باید محروم شوند. اما درباره خریدها باید بگویم که استقلال تیم بزرگی است و دوست داشتم هواداران بازیکنان ما را به جلو ببرند. خریدهای ما خیلی خوب هستند. ما با حوصله آنها را گرفته ایم. ما تیم قبراق و سرحالی در آینده داریم و به هیچ تیمی در آینده امان نمی دهیم.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: علیرضا منصوریان -