احمد حسن‌زاده‌ بازیکن صبای قم در فصل گذشته در فجرسپاسی بازی می‌کرد و تقابل مجدد او در شروع لیگ‌برتر با صنعت جالب و جذاب بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسن‌زاده‌ درباره حضورش در بازی مقابل صنعت نفت گفت: دیر به تیم اضافه شدم و شرایط بدنی‌ مناسبی نداشتم اگر زودتر به اینجا آمده بودم و با بچه‌ها در تمرینات پیش فصل هماهنگ شده بودم قطعا گل می‌زدم. 

وی در خصوص تقابل دوباره اش با صنعت و با حضور در صبا گفت: آن بازی با این بازی متفاوت است و شرایطمان کاملا متفاوت بود. تیم جدید، بازیکنان جدید، کادرفنی جدید همه چیز با هم متفاوت است. اگر صبا کمی بهتر عمل می کرد مطمئن باشید که 3 امتیاز را می‌توانستیم بگیریم.

او درباره آمادگی و هماهنگی‌اش با تیم هم گفت: نمی‌توانم به طور قطع بگویم چه زمانی به آمادگی صددرصد می‌رسم و برای صبا گلزنی می‌کنم اما با توجه به شناختی که از خودم دارم می‌دانم که اگر تمرینات سخت و پشت سرهمی به طور اختصاصی داشته باشم به آمادگی صددرصد خواهم رسید.

هافبک صبای قم در پایان درباره عملکردش در بازی روز گذشته گفت: نه خیلی خوب بود و نه خیلی بد تنها یک موقعیت برایم ایجاد شد و اگر بهتر تصمیم می‌گرفتم می‌توانستم به گل تبدیل کنم.

گفت وگو: سمیه میرمحمدی

انتهای پیام/