استعفای رضاییان و تارتار بهترین نسخه برای هواداران

در حالی که تنها چند روز به شروع مسابقات لیگ یک زمان باقی است، خبرهای نگران کننده ای از بوشهر و البرز به گوش می رسد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، مدیران پارس جنوبی جم که با مهدی پاشازاده به سختی و مشقت فراوان به لیگ یک رسیده بودند، در  ابتدای شروع فصل نقل وانتقالات خبر از توافق با پاشازاده دادند، اما طولی نکشید که وی را از تیم کنار گذاشتند و سراغ گزینه های بعدی رفتند.

پس از کش و قوس های فراوان رضاییان، مدیرعامل تیم پارس جنوبی از زوج مهدی مجتبی تقوی-اکبر محمدی استفاده کرد و یک هفته از این انتصاب نگذشته بود که این مدیرعامل غیربومی این دو مربی را در حالی که در اردوی کیش بودند به دلیل مبارزه با دلالی و شعار فوتبال پاک از تیم بوشهری کنار گذاشت.

رضاییان پس از این جریان، به سراغ غلامرضا دلگرم که گزینه ی بومی بود رفت و او را به عنوان سکان دار تیم خود معرفی کرد اما دلگرم نیز بیشتر از دو روز در جم دوام نیاورد و به دلیل نامشخصی از تیم پارس جنوبی کنار گذاشته شد و دلیل این تصمیم هرگز مشخص نشد. 

پنجمین مربی روی کار آمده در پارس جنوبی کسی نبود جز مهدی تارتار. تارتار که رزومه ی چندان مناسبی در خصوص مربی گری ندارد، دیروز رسما به عنوان سرمربی پارس جنوبی انتخاب شد تا حل بسیاری از مسایل برای هواداران مشخص شود.

فیروز کریمی که دیروز از اکسین جدا شد، به همراه داماد خود یعنی مهدی تارتار در حال بستن تیمی هستند که شاید هواداران پارس جنوبی از آن بی خبر باشند.

خبرهای شنیده شده حاکی از آن است که فیروز کریمی و تارتار با استفاده از یک شخص دلال به نام (ا-ع) در حال بستن تیم با ارقام نجومی هستند و هفت بازیکن اکسین البرز را نیز فیروز کریمی به این دلال معرفی کرده است.

رضاییان مدیرعامل پارس جنوبی که خبر از مبارزه با دلالی داده بود و خود را فرد مقید به فوتبال پاک می دانست، با اتفاقاتی که در روزهای اخیر رخ داده دو حالت بیشتر ندارد،یا از اخبار پیرامون تیمش بی خبر است یا  خودش دوستان به ظاهر دلال را همراهی می کند!!!

با این وجود تیمی که در حال ضربه خوردن است، اکسین می باشد. تیمی که با قهرمانی از لیگ دو به لیگ یک آمده، حال با اتفات به وجود آمده به رهبری آقا فیروز اکسین در حال نابود شدن است،البته اوضاع پارس جنوبی نیز دست کمی ندارد!

با این وجود شاید بتوان گفت که طولی نخواهد کشید که پارس جنوبی و اکسین مجددا به لیگ دو بازخواهند گشت، پس اگر این امر محقق شد تعجب نکنید.

گفته می شود علی لطیفی سرمربی جوان و با دانش فصل گذشته اکسین مجددا هدایت این تیم کرجی را به عهده خواهد گرفت که پیش بینی فرتاک ورزشی این است که کار بسیار سختی دارد چون بازیکنان فیکس اکسین به توصیه اقا فیروز جدا شده اند و باید با تلاش شبانه روزی در فاصله دو هفته ای تا شروع بازیها تیمی منسجم را راهی بازیها کند.

ضمنا باید هشداری به پیشکسوتان شهرستان جم بدهیم که بیشتر به اوضاع تیم شهرشان ورود کنند تا افراد غیر فوتبالی به پیکره پارس جنوبی لطمه نزنند. تجربه نشان داده فیروز کریمی در چند فصل اخیر در هر تیمی که بازیکن گیری کرده است موفق نبوده و چیزی جز نا امیدی حاصل آن نبوده است.

 

انتهای پیام/