مدافع تیم فوتبال سپاهان در فصل گذشته گفت: منتظر تعیین تاریخ و ساعت برای عقد قرارداد سفید با سپاهان از سوی مسئولان این باشگاه هستم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، هادی عقیلی در مورد اینکه وضعیتش با باشگاه سپاهان به کجا رسید، گفت: امروز (چهارشنبه) وکیلم نامه‌ای به باشگاه سپاهان ارسال کرد. در حال حاضر منتظر اعلام تاریخ و ساعت جلسه از سوی مسئولان باشگاه سپاهان، برای عقد قرارداد سفید با این باشگاه هستم. این موضوعی بود که خودم در موردش صحبت کردم و این کار را هم برای دل خودم، هواداران سپاهان و نام بزرگ این تیم انجام می‌دهم.

وی در واکنش به صحبت‌های عبدالله ویسی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با پدیده مشهد عنوان کرد: اگر قرار باشد جلسه‌ای با باشگاه سپاهان برای عقد قرارداد سفید برگزار شود، من در مورد ادبیات و گفتار توهین‌آمیز عبدالله ویسی، با مسئولان سپاهان صحبت خواهم کرد.

مدافع تیم فوتبال سپاهان در فصل گذشته در خاتمه تصریح کرد: بعد از 10 سال بازی کردن در سپاهان، حسن‌نیت خودم را نشان دادم و گفتم که حاضرم قرارداد سفید امضا کنم. از طرفی باید بگویم که نیازی به تحریک کردن من نیست. من الان در اصفهان هستم و منتظرم تا مسئولان باشگاه ساعت و تاریخ عقد قراردادم را اعلام کنند.

 

انتهای پیام/