س ازپایان بازی اول پرسپولیسی ها در لیگ شانزدهم و پیروزی این تیم، حریف و حدیث هایی مبنی بر جدایی دو بازیکن خارجی و البته آسیایی این تیم به گوش می رسید

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، آنتونی گولچ و الکساندر لوبانوف، مدافع و دروازه بان استرالیایی و ازبکستانی پرسپولیسی ها در اولین بازی این تیم در لیگ برتر نه تنها به میدان نرفتند که در لیست 18 نفره نیز حضور نداشتند، پس از این اتفاق امروز دروازه بان ازبک سرخپوشان از این تیم جدا شد.

 

قهر برای خروج از لیست 18 نفره؟

 

لحظاتی پیش از آغاز بازی پرسپولیسی ها در برابر سایپا، اخباری مبنی بر قهر لوبانوف و خروج او از لیست 18 نفره به گوش رسید اما پس از پایان بازی وی این موضوع را تکذیب کرد تا نشان دهد در حالیکه می تواند به ازبکستان بازگردد در ایران مانده است تا به پرسپولیس کمک کند. این در حالیست که لوبانوف قرار بود ابهام پرسپولیسی ها را در نیم فصل دوم لیگ گذشته درون دروازه از بین ببرد که هرگز این اتفاق نیفتاد و برای بازی های لیگ شانزدهم نیز بیرانوند به جمع سرخ پوشان پیوست تا خیال آنها را از بابت دروازه راحت کند.

 

از پرسپولیس تا پاختاکور

 

و در نهایت امروز تکلیف دروازه بان ازبک پرسپولیسی ها روشن شد و الکساندر لوبانوف با حضور در هیات فوتبال قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد و همانطور که پیش از این نیز عنوان کرده بود راهی کشورش و تیم پاختاکور شد.

 

نارضایتی از اردوی اوکراین

 

پس از حضور سرخ پوشان در اردوی اوکراین همه هواداران این تیم انتظار دیدن مدافع استرالیایی و جدید این تیم یعنی گولچ را در ترکیب این تیم داشتند اما این اتفاق آن طور که باید نیفتاد و محمد انصاری به قلب خط دفاعی نقل مکان کرد تا احتمال نارضایتی ابرانکو از این مدافع بالا برود، بعدها حضور یک مدافع اوکراینی درصد این احتمال را بالاتر برد و در نهایت در حالی که همه فوتبالی ها انتظار داشتند این بازیکن حتی در لیست 18 نفره اولین بازی نیز حضور نداشت تا در صورت رضایت به جدایی وی، این بازی برای او مشکل ساز نشود.

 

جلب رضایت مدافع استرالیایی

 

پس از جدایی لوبانوف، سرخ پوشان در صورت جدایی دیگر بازیکن خود کار تقریبا سختی پیش رو دارند و آن هم جلب رضایت گولچ است، این بازیکن با توجه به رزومه خوبی که دارد و نبودن پیشنهادی دست به نقد و اینکه قرارداد خود را نیز چندی پیش با پرسپولیسی ها بست، در صورت توافق با باشگاه و جلب رضایت از این تیم جدا خواهد شد.

 

... و جدایی قریب الوقوع

 

حال حرف و حدیث هایی مبنی بر جدایی این بازیکن نیز به گوش می رسد، بازیکنی که آسیایی است و می تواند راحت تر از بازیکنان قاره های دیگر به عضویت تیم های آسیایی دربیاید. در صورت افتادن این اتفاق دومین بازیکن آسیایی پرسپولیس نیز از این تیم جدا خواهد شد. هر آنچه که هست مسائل مربوط به دروازه بان پرسپولیس به اتمام رسید و حالا تمام اتفاقات پیرامون مدافع سرخ ها از جدایی قریب الوقوع این بازیکن سخن می گوید و باید دید در روزهای آتی چه اتفاقاتی پیش خواهد آمد.

 

انتهای پیام/