سایت باشگاه هامبورک اعلام کرد

سایت باشگاه هامبورگ با اشاره به بازی تیم زیر 23 این تیم با تیم ملی جوانان عکس و مطالبی در این باره منتشر کرد.

به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی، در تحلیل این بازی از سوی سایت باشگاه هامبورگ آمده است: «این یک بازی سخت و فیزیکی برای هر دو تیم بود. دو تیم آزمون خوبی را پشت سر گذاشتند به خصوص ایران که خود را برای مسابقات قهرمانی جام ملت های آسیا و صعود به جام جهانی آماده می کند.»

در ادامه مطلب از سوی باشگاه هامبورگ آمده است:« تیم هامبورگ در دقیقه 90 روی یک ارسال ساده به گل رسید و پیروز شد. پیش از این، بازی سخت و فیزیکی و در عین حال فشرده دو تیم اجازه حضور مهاجمان در محوطه جریمه را نمی داد و دو گل بازی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.»

گفتنی است تیم ملی جوانان پیش از این بازی تیم زیر 23 سال هل اشتاین کیل را با نتیجه 4 – 0 برده بود و در مصاف با تیم بزرگسالان شیلسکی که در لیگ نیمه حرفه ای آلمان حضور دارد و برای صعود به بوندس لیگای c تلاش می کند با نتیجه 5-1 پیروز شده بود.

به گفته مهدی مهدوی کیا برخی از بازیکنان تیم هامبورگ فصل گذشته همراه تیم جوانان و امید هامبورگ بوده اند.

مصاف ایران با هامبورگ در حالی با نتیجه دو بر یک به سود تیم هامبورگ خاتمه یافت که گل اول حریف به خاطر خاطی حسین ساکی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و در ادامه با پنالتی که مهدیخانی برای ایران گرفت امید نورافکن گل تساوی را به ثمر رساند. 

البته بر خلاف آنچه که سایت باشگاه هامبورگ به آن اشاره داشت ایران در این بازی صاحب دو سه موقعیت خوب به خصوص موقعیت تک به تک رضا کرملا چعب شد. خط دفاعی ایران در بازی های مقدماتی و در مصاف با تیم های نپال، اردن و کویت حتی یک گل هم نخورده بود و در این بازی به رغم دریافت دو گل مورد تحسین سایت باشگاه هامبورگ قرار گرفت. این طبیعی بود چرا که گل اول حریف از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و بازیکن ایرانی در حالی در گوشه محوطه جریمه خطا کرد که اگر هم توپ را رها می کرد با توجه به حضور پرتعداد بازیکنان ایرانی در محوطه جریمه اتفاق خاصی رخ نمی داد. روی گل دوم هم لغزندگی زمین باعث رها شدن توپ از دست دروازه بان ایران شد و حریف روی ریباند به گل برتری رسید.

منبع:ورزش سه

 

01124606