پس از برد شیرین پرسپولیس برابر تراکتورسازی در بازی مهم لیگ برتر، شهاب کرمی، هافبک سابق تیم ملوان و فولاد خوزستان به تیم قرمزپوش پایتخت پیوست

به گزارش فرتاک ورزشی،زندگی فوتبالی شهاب کرمی که دوست صمیمی بختیار رحمانی، هافبک سابق استقلال است را بررسی می کنیم:

* شهاب کرمی بازیکن اهل اسلام آباد غرب، فوتبالش را از تیم زاگرس جوانرود شروع کرد، نیروگاه بیستون و مس سرچشمه تیم های بعدی او بودند. کرمی آن فصل برای مس سرچشمه ۲۴ بازی انجام داد و در نهایت این تیم با تفاضل گل نتوانست لیگ یکی شود.

*فصل بعد شهاب کرمی در کرمان ماند و قراردادش از ۵ برابر شد، قرارداد فصل اول او ۲ میلیون تومان بود که در فصل دوم به عدد ۱۰ رسید. کرمی این فصل کم تر بازی کرد اما درخشان تر عمل کرد، ۴ گل و ۳ پاس گل در کارنامه اش دیده شد، یکی از گلهایش گل قهرمانی تیم مس بود.

*بعد از این صعود به تیم پتروشیمی تبریز پیوست و البته این انتخاب ناموفق باعث شد تا فصل بعد بازهم به تیم مس سرچشمه بازگردد. علی رغم اینکه شهاب کرمی در آن فصل فرصت زیادی برای درخشش پیدا نکرد؛ اما این تیم با احمد سنجری به لیگ برتر سعود کرد.

*بعد از آن شهاب کرمی به یاسوج رفت و در آن تیم موفق شدند در جام حذفی تراکتورسازی و فولاد را شکست بدهند، درخشش در بازی برابر فولاد یکی از اصلی ترین دلایل پیوستنش به فولاد بود.

*در همین اوضاع و احوال تیم امید با مربیگری منصوریان از شهاب کرمی دعوت کرد و کرمی در تیم ملی عملکرد خوبی داشت. پس از آن در لیگ سیزدهم و با نظر حسین فرکی به فولاد آمد و در حالی که تنها یک هفته در تمرینات حضور داشت، از همان بازی اول به عنوان بازیکن فیکس بازی کرد.

* شهاب کرمی در تیم ملی همبازیان بازیکنانی چون کاوه رضایی، بختیار رحمانی، فرشاد احمدزاده، سامان نریمان جهان، محسن مسلمان، محمدرضا خانزاده، پیام صادقیان، امین حاج محمدی، علیرضا بیرانوند، بهنام برزای، میلاد غریبی، هادی محمدی، اکبر محمدی و مرتضی پورعلی گنجی بود که تعداد زیادی از آنها اکنون دوباره همبازی اش هستند.

*  شهاب کرمی در این فصل برای تیم حسین فرکی در ۳۱ بازی، ۲۰۴۷ دقیقه به میدان رفت و فولاد در پایان مسابقات به عنوان تیم چهارم سهمیه لیگ قهرمانان دریافت کرد و در مسابقات آسیایی برای فولاد بازی کرد.

* شهاب کرمی فصل بعد هم در فولاد ماند اما بازی کم تری به او رسید، او در ۲۱ بازی ۱۴۷۴ دقیقه بازی کرد و در نهایت موفق شد تا با فولاد قهرمان ایران شود، او قراردادش را علی غم رفتن فرکی با فولاد تمدید کرد؛ اما در تیم اسکوچیچ جایی برای او وجود نداشت و تنها تا میانه راه ۲۷۵ دقیقه بازی کرد. بعد از اتفاقات کارت های پایان خدمت، کرمی به اجبار از فولاد جدا شد و راهی ملوان شد.

*ملوان در لیگ پانزدهم سقوط کرد و نیم فصل اول امسال را کرمی در این تیم لیگ یکی گذراندو او در بعضی بازی ها به میدان رفت و البته پنالتی زن اصلی تیمش معرفی شد.

*بعد از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی خبر پیوستن او به پرسپولیس اعلام شد، باید دید او به همراه سروش رفیعی می تواند دومین قهرمانی خود در لیگ برتر ایران را با پرسپولیس جشن بگیرد! دو بازیکنی که در لیگ سیزدهم با هم عضو فولاد بودند.

منبع : ورزش سه

 

انتهای پیام/