تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان در حالی در دومین هفته به مصاف هم می روند که هر یک از این تیم ها در دیدارهای قبلی خود به تساوی رسیده اند و در این بازی دوست ندارند امتیازات را تقسیم کنند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، روز یکشنبه 10 مردادماه دومین هفته از ماسابقات لیگ شانزدهم برگزار می شود و در یکی از حساس ترین بازی ها، استقلال تهران به مصاف استقلال خوزستان، قهرمان فصل گذشته می رود، دیداری سخت و نفس گیر در هوای شرجی اهواز که می تواند برای هر تیمی اذیت کننده باشد.

علی منصوریان که در اولین دیدار نتوانست در برابر نفت تهران و شاگردان علی دایی پیروز میدان باشد و حتی با خوش شانسی به یک تساوی دست یافت، در دومین دیدار به مصاف تیمی می رود که بدون چهره های نامی، سال گذشته قهرمان لیگ شده بود و امسال نیز اهدافی بلند در سر دارد و پشت سر گذاشتن این تیم بسیار سخت و نیازمند برنامه ای از پیش تعیین شده است.

شاید بتوان گفت استقلال خود را ناخواسته در چند روز باقی مانده به لیگ شانزدهم به حاشیه برد جایی که از مدت ها قبل پیش بینی می شد و متاسفانه تمامی عوامل استقلال نیز خود آغاز کننده این آتش بودند و از پیش کسوت گرفته تا مربی و مدیر مدام در حال هیزم گذاشتن بر زیر این آتش بودند!

به هر حال اگر استقلال می خواهد وارد حاشیه هایی بیشتری نشود و لیگ را بدون استرس دنبال نماید، باید از همین هفته های ابتدایی به فکر جمع آوری امتیازات لازم باشد تا بتواند با آرامش بیشتری بازی ها را ادامه دهد و گرنه معلوم نیست سرنوشت استقلال که مستعد حاشیه است به کجا خواهد انجامید و مهم ترین موضوع در ابعاد فنی این است که منصوریان بتواند با برنامه ای از پیش تعیین شده به مصاف قهرمان فصل گذشته برود و گرنه ممکن است به باتلاقی فرو برود که بیرون آمدن آن غیر ممکن باشد!

 

انتهای پیام/