پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که سرمربی این تیم باید کادر فنی‌اش را تغییر بدهد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، علی جباری  در مورد خریدهای استقلال در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: خریدهای استقلال خوب بوده است، اما جمع کردن این بازیکنان نیاز به مدیریت قوی دارد. همه بازیکنان توقع بازی کردن دارند و باید به‌نوعی مدیریت شوند که بعدها مشکل‌ساز نشود.

وی با اشاره به دستیاران علیرضا منصوریان در استقلال گفت: منصوریان کادر فنی فوق‌العاده ضعیفی دارد. حتی نمی‌توانیم برای توصیف آنها از جمله «خیلی قوی هم نیستند»، استفاده کنیم، چون خیلی ضعیف هستند. منصوریان باید یک مربی بدنساز خوب و یک مربی خارجی کنارش داشته باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: اگر منصوریان کادر فنی‌اش را تغییر داده و قوی‌تر کند، می‌تواند با استقلال نتیجه بگیرد. همین توصیه را هم به پرویز مظلومی کردیم اما توجهی نکرد. اگر مظلومی کمی به دستیارانش توجه کرده بود، در استقلال نتیجه می‌گرفت. منصوریان یک استقلالی باتعصب و باهوش است، اما با کادر فعلی‌اش موفق نخواهد شد.

جباری در واکنش به اظهارات پرویز مظلومی مبنی بر اینکه به او در فصل گذشته خیانت کرده بودند، به تسنیم گفت: در جریان این مسئله قرار ندارم. مظلومی انسان بالغی است و حتماً چیزی بوده که مجبور شده است این صحبت‌ها را مطرح کند.

منبع: افکار نیوز