نفت تهران در بازی بعدی خود باید با پرسپولیس مسابقه دهد. تیمی که صدرنشین لیگ برتر است و بخت زیادی برای قهرمانی در بازی های این فصل دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با توجه به محرومیت میلاد فراهانی نفت در این بازی از وجود شهاب عادلی در ترکیب بهره خواهد برد. دروازه بان تیم ملی جوانان. 

اگر چه پیش از حضور تیم ملی جوانان در بازی های جام ملت های جوانان آسیا تصور می شد مرد شماره یک تیم امیر حسین پیروانی – نیما میرزازاد باشد. دروازه بانی که یکی دوبار هم از سوی کی روش به تمرینات تیم ملی دعوت شد اما در نهایت سرمربی تیم ملی جوانان تصمیم به استفاده از شهاب عادلی گرفت. دروازه بان تیم مقاومت تهران. 

شهاب عادلی در بازی با قطر با ضربه بازیکن خودی – ابوالفضل رزاقپور – دروازه اش باز شد اما در ادامه با واکنش  های دیدنی دروازه ایران را در بازی با ژاپن – یمن و ازبکستان بسته نگه داشت و بعد از برتری دو بر صفر در برابر ازبکستان صعود ایران به جام جهانی را جشن گرفت.

نقطه تاریک دروازه بانی شهاب عادلی در تیم ملی جوانان در بازی با عربستان در مرحله نیمه نهایی بود که 6 گل خورد! البته در این بازی همه تیم بد بازی کردند. شکست 6-5 ایران در این بازی موجب شد که تیم ملی جوانان به مقام سومی قناعت کند. 

با وجود اینکه علی دایی می توانست مشکلات تیمش در خط دروازه را با دروازه بان خارجی  برطرف کند دست به جذب دروازه بان تیم ملی جوانان زد که این شجاعت قابل تحسین و در نهایت به سود تیم ملی جوانان می شود که خرداد ماه در جام جهانی زیر 20 سال در کره جنوبی به میدان خواهد آمد. 

علی دایی با فرصتی که تا بازی با پرسپولیس دارد می تواند شهاب عادلی را از نظر روحی و روانی برای این بازی بزرگ آماده نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/