تیم ذوب آهن عصر امروز در اولین دیدار آسیایی خود به مصاف العین امارات خواهد رفت و به نظر نمی رسد ترکیب این تیم تغییر چندانی با آرایش آنها در دیدارهای لیگ برتر داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم ذوب آهن امروز از ساعت 18:45 در ورزشگاه "هزاع بن زاید" میهمان العین خواهد بود تا اولین دیدار آسیایی خود را برگزار کند.

 

به همین بهانه نگاهی داریم به ترکیب احتمالی شاگردان مجتبی حسینی:

 

خط دروازه؛

 

 رشید مظاهری انتخاب اول مجتبی حسینی برای حفاظت از چارچوب دروازه تیمش خواهد بود.

 

خط دفاعی؛

 

 در ترکیب دفاع 4 نفره تیم ذوب آهن انتظار می رود به مانند دیدارهای گذشته وحید محمد زاده و محمد نژاد مهدی تشکیل دهنده قلب خط میانی این تیم باشند و در سمت راست با علی حمام و در سمت چپ با مهرداد قنبری ترکیب 4 نفره این تیم تکمیل شود.

 

خط هافبک؛

 

 مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر در اکثر دیدارهای این فصل در کنار یکدیگر وظیفه حضور در پست هافبک دفاعی را داشته اند و به نظر نمی رسد در این دیدار حساس نیز تغییری در این زوج ایجاد شود. البته قاسم حدادی فر کم کم شرایط حضور در میدان را پیدا کرده و در دیدار برابر استقلال نیز دقایقی به میدان آمد؛ اما بعید به نظر می رسد مجتبی حسینی به این بازیکن از ابتدا میدان دهد.

خط جلویی هافبک های تدافعی ذوب آهن با احسان پهلوان و محمد رضا حسینی دو وینگر این تیم پوشش داده می شد؛ پهلوان به عنوان وینگر چپ و حسینی به عنوان وینگر راست و انتظار بر این است که حسینی باز هم به این دو بازیکن فرصت دهد، مگر اینکه او برای محمد رضا حسینی جایگزینی در نظر داشته باشد و نفر دیگری را راهی میدان کند.

 

خط تهاجمی؛

 

 به احتمال زیاد مهدی رجب زاده و مرتضی تبریزی دو عنصر هجومی ذوب آهن در خط آتش این تیم خواهند بود؛ البته با توجه به اینکه ذوب آهن در خانه حریف به میدان می رود مهدی رجب زاده نیز وظایف تدافعی بیشتری را بر عهده خواهد  داشت تا در صورت فراهم شدن شرایط، موقعیت های گلزنی را برای تیمش ایجاد کند. البته این امکان وجود دارد که جری بنگستون نیز با توجه به تجربه و تمام کنندگی که دارد در این دیدار مورد استفاده قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/