به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا حقیقی، دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران، به شکل بی‌سابقه‌ای همه را از خود بی‌خبر گذاشته است. او که تا همین چند وقت پیش پیراهن ایران را می‌پوشید حالا نه‌تنها در تیم ملی جایی ندارد بلکه در رده باشگاهی هم بازی نمی‌کند.

حقیقی در جام جهانی برزیل، شماره یک ایران بود و در جام ملت‌های استرالیا هم درون دروازه ایستاد. او دو تورنمنت معتبر بازی کرد و پس از آن دوران افولش شروع شد. انتقال به ماریتیمو این حس را به وجود آورد که او می‌خواهد پیشرفت بیشتری کند. حقیقی، اما در این باشگاه فقط یک نیم‌فصل دوام آورد. فشار حقیقی برای حضور در ترکیب و همین طور اختلافی که بین او و مربی دروازه‌بان‌های تیم پیش آمد، باعث شد باشگاه دست به اقدام تازه بزند. حقیقی درخواست رضایت‌نامه داد و رئیس باشگاه هم در اقدامی غافلگیرکننده سریعا رضایت‌نامه این بازیکن را صادر کرد. از آن پس حقیقی بدون تیم بود و ترجیح داد به ایران هم برنگردد.

باشگاه تراکتورسازی و نفت تهران حاضر بودند این دروازه‌بان را به خدمت بگیرند و حتی به او پیشنهاد دادند. اما حقیقی هر دو پیشنهاد را رد کرد و گفت، می‌خواهد در اروپا بازی کند. اخیرا یک باشگاه نروژی خواهان جذب این بازیکن شد، ولی حقیقی به پیشنهاد آنها هم پاسخ منفی داد. در ادامه خبر رسید، او به باشگاه دست سومی انگلیس ملحق شده، ولی از همان ابتدا معلوم بود حضور او در این تیم هم پیچیده خواهد بود. حتی بازیکنان خارجی برای حضور در لیگ دسته سوم انگلیس نیاز دارند تا در یک سال گذشته در 65 درصد بازی‌های ملی حضور داشته باشند. حقیقی هم که این آمار را نداشت، نتوانست با باشگاه پورت واله کار کند و بیرون ماند. این روزها همه از حقیقی بی‌خبر هستند و او پاسخ هیچ یک از پیغام‌ها و تماس‌هایش را نمی‌دهد. حقیقی به نزدیکانش گفته، از فوتبال خداحافظی نکرده ولی رفتار او خلاف این را نشان می‌دهد.

 

انتهای پیام/