مدافع ملی پوش پرسپولیس با مشکل مالیاتی بابت عدم پرداخت آن توسط باشگاه سپاهان مواجه شده و اعلام کرد از این تیم اصفهانی شکایت خواهد کرد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، سیدجلال حسینی که سابقه حضور در سپاهان و قهرمانی در این تیم را در کارنامه دارد، با توجه به بدهی مالیاتی به جا مانده از زمان حضورش در اصفهان با مشکل مواجه شده و ماموران مالیاتی اقدام به ممنوع الخروجی و ضبط اموال او کرده اند. این مساله باعث شده تا این بازیکن که طبق قرارداد باید مالیاتش توسط سپاهانی ها پرداخت می شد به شکایت از این باشگاه اصفهانی بپردازد.

 

سیدجلال حسینی در این باره به خبرنگار ما می گوید: من در مدت حضورم در سپاهان تمام توانم را برای خوشحالی هواداران این تیم و رضایت کادرفنی و مدیران به کار بردم و خوشحالم که در آن زمان به نتیجه نیز رسیدیم. اما واقعا متاسفم این باشگاه اقدام به انجام تعهدات خود نکرده تا بعد از مدت ها من با این مشکل مواجه شوم. با تمام احترامی که برای هواداران سپاهان قائلم مجبور به شکایت از این باشگاه هستم و در صورتی که تا پایان این هفته اقدام به پرداخت مالیاتم نشود و کمیته انضباطی و فدراسیون و سازمان لیگ آن را بررسی نکنند به مراجع بالاتر و فیفا و ... آن را ارجاع خواهم داد. من تمام تلاشم را برای موفقیت تیم انجام دادم و خواسته هر فوتبالیست و مدیری این است که طرفین به تعهدات خود عمل کنند و من طبق خواسته آن تمام توانم را در زمین به کار بردم و اکنون کمترین انتظار این است که آنها نیز مشکل من را که از سوی آنها ایجاد شده را برطرف کنند.

 

در حالی که تیم ملی از چندی دیگر بازی های مقدماتی و انتخابی جام جهانی را برگزار می کند، مشکل خروجی سیدجلال حسینی می تواند یکی از دردسرهایی باشد که کی روش را نیز با دردسر مواجه خواهد کرد و باید دید طرفین موفق به حل آن خواهند شد یا خیر.

 

 

انتهای پیام/